Wpis z mikrobloga

@8alenciaga: nowy o wiele lepszy xD Jest ogromny, przestrzenny a zarazem czuc takie cieplo, nie jest to kolejna szopa. Ma wielki ogrod i miejsce na ognicho. Bardzo przyjemnie.
Ja to bym tak ocenił:

1. Dom Ekipy I - sentyment i klimatyczny byl, idealny rozmiar i fajny rozklad, wystarczajacy ogrod
2. Dom Ekipy II - za wielki, 1/2 czesci idealnie, fajny basen, ogrod ok
3. Dom Genzie II - duży ale przy
@wuut: no to chyba dobrze ze w kazdym pomieszczeniu jest inaczej? () chcialbys miec dom caly bialy/bezowy jak ten obecny Wersow i Friza? Jak w szpitalu, nuda totalna i surowizna. Jakbym mial tyle pokoi co oni w Genzie to kazdy zrobilbym totalnie inaczej by przebywac w takim na jaki mam nastroj. Jeden jasny, jeden ciemny, jeden kolorowy etc.
A ze cieply mam na mysli, ze daje poczucie
@corryand: Chodzi o to że tak naprawdę nie ma żadnego stylu, każdy architekt wnętrz by to powiedział. W pierwszym domu chociaż wszystko było spójne i do siebie pasowało, tutaj wchodząc do domu miałbym momentalnie ochotę z niego wyjść. Wyjść i pójść na ogród bo to jedyne sensowne miejsce które nie odrzuca.
@wuut: no sa rozne gusta, mi osobiscie takie jednolite bardzo domy w jednym stylu jakos nie leza. Co za duzo to niezdrowo. Czy to caly w stylu rooftop, bohoo, bezu i bieli ird no mialbym przesyt tego ¯\_(ツ)_/¯