Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ka4az: ja rozumiem Twój punkt widzenia, ale w drugą stronę to działa zupełnie tak samo. Nie wyobrażam sobie np wykończeniowcom czy budowlańcom wpłacać zaliczki przed wykonaniem jakiejś części zlecenia. Zreszta, wystarczy pobyć chwilę na jakiejkolwiek grupie związanej z remontami czy coś i od razu ludzie co wpłacili z góry zaliczkę są jechani od góry do dołu, że frajerzy bo się zaliczek nie wpłaca, wiadomo, rózne branże, różne zwyczaje ale to wciąż
@Ka4az: Brzmi jak typowy uczeń memcena i innych śmiesznych stworów z konfederacji.

Nie wyobrażam sobie np wykończeniowcom czy budowlańcom wpłacać zaliczki przed wykonaniem jakiejś części zlecenia. Zreszta, wystarczy pobyć chwilę na jakiejkolwiek grupie związanej z remontami czy coś i od razu ludzie co wpłacili z góry zaliczkę są jechani od góry do dołu, że frajerzy bo się zaliczek nie wpłaca, wiadomo, rózne branże, różne zwyczaje ale to wciąż Polska.


@girabaldi:
@unfolding: no ja bym nie wrócił. Po kilku wykończeniach i budowie dziękuję Bogu, czy komu tam, że nie związałem się z ludźmi którym trzeba byłoby wpłacać zaliczki przed wykonaniem etapu.