Wpis z mikrobloga

O ja, pierwszy taki mail od dawna:

Informujemy , że od dnia 1 stycznia uległy zmianie ceny produktów oferowanych przez Shimano Polska. Wielkość zmian jest różna dla różnych marek , grup produktowych i produktów. Przykładowo ceny komponentów Shimano przeciętnie zostały obniżone o 1,3%.


Shimano PL obniża ceny, minimalnie, ale obniża.

#rower
  • 12
@4x80:
https://www.bike24.com/p2271319.html?menu=1000,1868,1869,1886 - 124 euro * 4,68 (eurpln) -> 580zł
na allegro jest taniej:
https://allegro.pl/oferta/korba-shimano-105-fc-r7000-50-34t-172-5mm-12619106538 567zł

Aleeee, w shimano PL ogólnie mało rzeczy było. Teraz widzę, że są te korby, z ramieniem 172,5 i 175, można wybrać tarcze (wszystkie dostępne). Aż dziwnie.
I jest w jeszcze lepszej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale dojdą wysyłki więc taniej raczej jakoś nie będzie.

reszty szczerze mówiąc sprawdzać się mi
@jagodowy_krol: Tak na szybko tylko zerknąłem, bo liczyłem że konwersja ze 105 na elektryczne 105 będzie w miarę rozsądna cenowo jak wyjdzie w końcu.
Ale jak zobaczyłem że za same klamki grubo ponad 3k wychodzi to chyba odpuszczę. nawet ja nie jestem tak rozrzutny.
Do tego plucie w twarz i zamiast akumulatorków jakieś śmieszne pastylki w manetkach...
znajdę ci z 20 sklepów w de, które będą miały te ceny wyższe od specjalnie wybranych w Polsce, tylko co to wnosi?


@ujdzie: To nie jest specjalnie wybrany sklep tylko najbardziej popularny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: to chyba jako najbardziej popularny, a przy tym posiadający mega obrót, może sobie ucinać na marży? Pomijając już fakt że polski rynek rowerowy jest tak ważny, że producenci potrafia anulować zamówienia i kierować je na rynki zachodnie
może sobie ucinać na marży?


@Desmosedici: Przecież nie musi aż tyle z tymi ich przecenami po prostu coś mi tu śmierdzi bo albo bankrutują w co wątpię lub coś się szykuje na rynku. O nowym Force co w marcu się ma pojawić już słychać od dawna, a shimano ma ofertę di2 12sp tylko na szosę. W każdym bądź razie u Niemców jak nie w jednym sklepie to w dwóch kupisz już