Wpis z mikrobloga

Inteligo zamyka konta firmowe, czy ktoś może polecić inny bank z normalnym interfejsem użytkownika? Dobiegam 40ki i rzeczy typu mBank czy Alior są dla mnie nieużywalne, rzeczy typu obowiązkowa aplikacja na telefon czy dzwonienie do klienta bez naprawdę ważnego powodu też nieakceptowalne. Koszt konta i karty jest na dalszym miejscu, przede wszystkim ma być bez frustracji.
#banki #bankowosc #inteligo #programista15k
  • 30
@GjeDeeR: idź do Pekao w takim razie, tam poczujesz staroć i ducha PRLu.
Każdy interfejs bankowy jest słabo uzywalny na poczatku. Ja tam wole mBank. PKO jest w porzadku i wydaje sie natuarlne przejscie do niego z Inteligo.
podoba mi sie że dzwonią aby potwierdzić przelewy na duże kwoty( to ze dzownia to ok, ale czesto nie wtedy kiedy ja chce)
Nest bank jest najtanszy i teraz ma promke
@zibizz1: Ja Aliora mam (nie firmowo) od ponad 5 lat i wiem gdzie co jest ale nie lubię się tam logować. I te reklamy po blokujące dostęp do konta. mBank zablokował mi kartę jak byłem za granicą, więc do nich nie wrócę (no i ich nowe UI też jest do dupy)
@GjeDeeR: Ja przeszedłem do PKO i w porównaniu do Inteligo poczułem się, jakbym wszedł w XXI wiek. Tylko trzeba też prywatne konto przenieść, bo nie da się w apce IKO używać jednocześnie dwóch kont z różnych banków.