Wpis z mikrobloga

Chciałbym serdecznie podziękować zespołowi prasowemu Orlenu, który jest tu chyba pod użytkownikiem @orlen_lite, serio. Gdybyście nie domagali się od reklamobiorcy takiej cenzury i nie wkurzyli połowy użytkowników wypoku - to sprawy Orlenu nie byłyby aż tak nagłaśniane jak teraz żeby cała główna była załadowana absolutnie każdym negatywnym newsem.

Jeszcze raz dzięki, dobra robota. Ludzie powinni wiedzieć.

#orlen #paliwa #energetyka #gielda #obajtek #saudiaramco
  • 39
@mickpl: "SZOK, ROZPACZ, NIEDOWIERZANIE" od 2 tygodni siedzą cicho, po tym jak wykop rozsmarował ich na surowo w marketingu mają zagwozdkę od czego zacząć nowy post. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mickpl: myślę że oni mają to w piździe co sądzą o nich przegrywy i patusy oglądające innych patusów na stremach czy w klatkach, a teraz niestety w większości z takich ludzi się składa wykop


A czasem te patusy to nie jest dobra połowa elektoratu PiS?
Jeśli mają to w dupie, to czemu 0rlen smaruje grubo rogale biaukowi?


@Popularny_mis: gdzieś czytałem, że po pierwszej kadencji pis, kiedy dostali w dupę od PO, poszli po rozum do głowy i zaczęli bazować naprawdę ciężko na opinii publicznej + spin doktorach.
sondaże sraże, ale poprawnie wykonane (a raczej te, na których pis zamawia wewnętrznie dla siebie są w pełni profesjonalne)

wykop jest ściągawką dla wszysktich dziennikarzy w tym kraju, a
@Popularny_mis: Bo jednak to jest największy polski portal społecznościowy, Ci którzy nie zagłosują na pis i tak by tego nie zrobili nie ważne co, celują w tych co nie są pewni. Jakby ludzie ignorowali posty orlenu i po prostu dali im umrzeć było by idealnie, ale niestety debile plusują hehe śmieszne komentarze dając im darmowy rozgłos
@Hjuman
@Matikkkii1 to było pytanie retoryczne. Wiadomo że się przejmują, tępa opozycja nawet czerpie z opóźnieniem z pomysłów stąd, dlatego też myślę warto jechać po 0rlenie, nie zamilczymy ich a jak oberwą efektem straisand to będzie sukces.
@orlen_lite

#!$%@? wam w dupę antypolski raku. Jesteście współczesnymi szmalcownikami.
Naród przyjąłby ze zrozumieniem np. potrzebę finansowania UKR armii, ale wy zrobiliście sobie skarbonkę wyborczą dla karakana i jego świty. Ha tfu.