Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corvvus: chyba pozostaje próba przestania myślenia o tym. Kiedyś też się tym przejmowałem, wierzący mają prościej ¯\_(ツ)_/¯ ale właśnie to nie istnienie jest naturalnym naszym stanem, pooglądać stacje ateizm oni fajnie to tłumaczą. Ewentualnie zacznij wierzyć :)
@Okex: Jeśli zacząłbym wierzyć, byłoby jeszcze gorzej, ponieważ według wiary katolickiej będę się smażył w piekle po śmierci gdyż jestem gejem.
@corvvus: Tak, mam to samo, ale ostatnio mniej się tym przejmuję. W sensie, pomyślałem czego będę żałować przed śmiercią i na pewno będę żałować tego że nie korzystałem z młodości tylko się martwiłem nieuniknionym. Nie gniewam się na to że świeci słońce więc czemu mam się gniewać na to że umrę? Wiem że to duże uproszczenie ale tak o tym staram się myśleć.
Byłem u lekarza z różnymi bólami nerwicowymi, ale
@corvvus:
Kiedyś tak miałam. Ale mi przeszło. Nie boję się śmierci, o ile nie poprzedzi jej ból z czyjejś winy, wypadku (ale choroba mogłaby mnie zabić, spoko). Nie boję się odkąd zaczęłam mieć takie myślowe natręctwa o tym, ile ludzi jest krzywdzona w każdej sekundzie, i że mi też grozi zawsze niebezpieczeństwo, i bliskim, że nie jest bezpiecznie w naszym domu ani nigdzie. I że jak się nie żyje - to
@corvvus: nie e, nie bedziesz, o ile okażesz skruchę w sądzie ostatecznym.
No i to głównie wina maryi że jesteś takim grzesznikiem.

Oto retoryka księdzów pedofilów i tym podobnych śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)