Wpis z mikrobloga

Pracując w McDonald's poznałem jednego nieatrakcyjnego typa z dziewczyną, typ; nie golony zarost, długa kozia brudka, pryszczata twarz i przepraszam za to, podkreślmy że rudy(wtedy 25lvl.). Z dziewczyną poznali się na Krakowskim anime konwencie. Jak on to zrobił?, był z miasta, nią wiem jak można pisać smutne wpisy żyjąc w mieście(?). Przez kilka miesięcy w Krakowie poznałem multum ludzi, nie rezygnowałem z #wykop-u, ogłaszałem na nim(i na Fb) że chciałbym pochodzić po mieście, wsiadaliśmy w tramwaj, autobus i łaziliśmy po tym mieście. Na #podkarpacie auto jest potrzebne, gdzie nienawidzę tym jeździć, bez prawka ciężko kogoś poznać, a nawet poznając to ich zainteresowania( #bieszczady) będą niemal identyczne. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Poważanie!, w giga mieście zapoznawanie ludzi jest w ch#j proste. Bonusowo napiszę o tym jak moja gmina robiła zajęcia z takiego prostego programowania lego autek, świateł stopu itd., w niecałe 2 miesiące zrezygnowała - brak funduszy(XD). W giga miastach nie brak klubów, kół zainteresowań + wielkie biblioteki(np. Jagiellońska, Publiczna na Rajskiej, Arteteka - na dole jest kawka, można zabrać na górę do nauki, ogólnie jakiekolwiek Uniwersyteckie) i work room'y(np. Galeria Bronowice, łatwy dostęp do gniazdek). Rozumiem że w giga miastach( #warszawa, #krakow, #wroclaw, #katowice, #lublin itd., sorry XD ) czuć się samotnie, u mnie baby, chłopy nieraz pytają czyj ja jestem, to w jakiś sposób pomaga, przynajmniej wiesz że wieś się twoją śmiercią zainteresuje(XD). W miastach jakoś tak inaczej, ludzi pełno i chciało by się wyróżnić, może to jeden z powodów dlaczego tyle tam niebiesko, zielono-włosych(przepraszam za to uszczypnięcie). Pozdrawiam, czytajacych moje gówno wpisy.
#czytajzwykopem #feels #przemyslenia
Pobierz SaintWykopek - Pracując w McDonald's poznałem jednego nieatrakcyjnego typa z dziewczy...
źródło: comment_1672712714FtJblyzqh6H5tU7smjCF6L.jpg
  • 30
@SaintWykopek:
Na fb na jakich grupach? Chociaż tam też przypał trochę pisać biorą pod uwagę że na tych grupach pewnie są różni znajomi.
Na studenckiej też #!$%@? bo wyjdziesz na #!$%@? bez znajomych.
Na wykopie niby ok, ale no xD To wykop. I tak jak poznałem sporo osób na wykopie, tak wychodzić z kimś krótko znanym to trochę przypał, nie wiadomo kto się tam trafi ( ͡° ͜ʖ ͡