Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
Kiedyś to było. Plac zabaw koło Gimnazjum nr 16 w Lublinie przy ul. Poturzyńskiej. Obstawiam koniec 90 lub początek 00. Tak, tam na górze to dziecko, drabinka była wysoka na ok 4m ale za dzieciaka wydawałoby się, że ma z 10. Obecnie na tym terenie jest boisko ze sztuczną trawą.

#lublin #starefotografie #nostalgia zdjęcie znalezione prawdopodobnie na jakiejś grupie o lubelskim Czechowie.
Pobierz Krzysu - Kiedyś to było. Plac zabaw koło Gimnazjum nr 16 w Lublinie przy ul. Poturzyń...
źródło: comment_1672703280fP3kiOBBmc4KUNO8fYsPjG.jpg
  • 31
@Krzysu: Pamiętam takie konstrukcje. Na swoim placu zabaw miałem też drewniany fort ze zjeżdżalniami mniej więcej takiej wysokości. Każdy dzieciak właził na najwyższy (spadzisty) dach. Czasem się zastanawiam jak przeżyliśmy dzieciństwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzysu: były jeszcze takie prl-owskie konstrukcje z rur, na których wisiały tablice z jakimiś hasłami propagandowymi. To był dopiero małpi gaj, gdzie 1/3 gówniaków miała połamane giry albo grabie. Potem to niestety pocięli i się skończyło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Krzysu: @LifeReboot: @BlueGryf: @ryrzzjapkami: podbijam konstrukcją zbudowaną miesiąc temu w moim mieście na którą wszedłem z moim ojcem (lvl58). Co prawda zrobione z lin, ale jakby się dzieciak stoczył z góry to miałby supeł z kręgosłupa więc nie piszcie "kurła kiedyś to było" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Rymncimpir - @Krzysu: @LifeReboot: @BlueGryf: @ryrzzjapkami: podbijam konstrukcją zbu...
źródło: comment_1672725046SHanJf1h8xSD0Yx8d2TbJy.jpg
@Krzysu: 2 miesiace temu oddali u mnie maly plac zabaw z budzetu obywatelskiego

Zjezdzalnie sa tak genialnie pozakrecane i poskrecane, ze na 3 zjazdy
1. starszy prawie wybil palec
2. mlodszy uderzyl szczeka i przetarl uchem przez boczna scianke zjezdzalni

Tez nie wiem kto to zaakceptowal, bo bo doslownie zjezdzalnia w zakretami w ksztalcie pomiedzy S i Z. Rzuca dzieckiem w jedna strone i momentalnie w druga i kaszojad wtedy uderza