Wpis z mikrobloga

katolickie miłosierdzie dla ludzi, którzy uciekli przed wojną i chcą się modlić. Śliny na takich brakuje


@blah1blah2: Straszne prawda? ale to kawałeczek z tortu bandy joszuego, tu akurat TYLKO zabraniają modlitwy. W czasach przeszłych mordowali w imię wiary, narzucali swoje przekonania innym za pomocą miecza.
  • Odpowiedz
@timeofthe: dosłownie mam takie same myśli.Ja to czuję wstyd, gdy widzę polaczków pod zbiórkami na Ukrainę, które są dobrowolne jak się srają, że o boże a dla polskich dzieci to kto da?!!1!.Kutwa, chcesz, to wpłacaj na bachory, nikt ci nie każe wpłacać na Ukrainę.Jest mi tak wstyd, że jestem Polakiem jak widzę takie wysrywy, że to głowa mała.
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: mi też wiele rzeczy się nie podoba ale nigdy nie podchodziłem do innych z taką nienawiścią. Tam się dzieje ogromną tragedia i naprawdę trzeba mieć 0, dosłownie zero empatii by pisać takie rzeczy. Ci ludzie są niebezpieczni dla społeczeństwa, sądzę że to są już jakieś zaburzenia psychiczne.
  • Odpowiedz
@Zuldzin: Najlepsze jest to, że liturgie po ukraińsku na Jasnej Górze to są od lat, a nawet były transmitowane przez Telewizję Trwam (poniżej przykładowa z 2020 roku). Druga sprawa, ciekawe kiedy odkryją, że 3 biskupów w Konferencji Episkopatu Polski to ukraińskojęzyczni z kościoła greckokatolickiego. xD
M4rcinS - @Zuldzin: Najlepsze jest to, że liturgie po ukraińsku na Jasnej Górze to są...
  • Odpowiedz
większość z nich to ruskie trole


@kot_behemot: Czy te ruskie trole są aktualnie w Twojej lodówce?
To są realni ludzie, tylko mają wyprane łby, wystarczy że jeden z drugim polajkuje strony i grupy na FB gdzie serwowany jest przekaz dla debili - "plandemia/wyłącz tv włącz myślenie" i będą tym karmieni przez parę miesięcy aż sami zaczną wylewać swoje zidiocenie pod dowolnym artykułem dotyczącym Ukrainy
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: jednocześnie ci ludzie się plują, gdy w UK ich tamtejsi odpowiednicy każą wynosić się Polakom bo zabierają im pracę (inna sprawa, że ci ludzie ostatni raz pracowali gdy premierem była Thatcher, a do roboty która wykonują Polacy i tak nie pójdą bo to poniżej ich kwalifikacji i przede wszystkim godności).
  • Odpowiedz