Wpis z mikrobloga

Ależ spokojnie na Wykopie, od kiedy @MglawicaKraba i @jankes83 pierdzą w pasiaki. Neuropa bez tych fanatyków praktycznie jest niewidoczna i jest dużo mniej obrażania innych użytkowników, a na Wykopalisku prawie brak manipulacji. Magia. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Widzę, że po powrocie z bana @NoJakNieJakTak głównie się pluje pod znaleziskami, ale tego klauna raczej nikt nigdy na serio nie brał więc ludzie głównie ignorują jego bełkot.

#bekazlewactwa #stobanowdlalewakow #neuropa
  • 68
@Neobychno: Również spodziewam się wzmożonej aktywności przed wyborami, kiedy zaczną się kampanie. Ten schemat się powtarza regularnie.


@USSCallisto: mocne słowa jak an grupę, które pisowcy pokroju skizo nie przeszkadzają

Jak @l3stko załatwił unbana pisowcowi @skizo i przybijał mu piąteczki to nikt spod tagu #konfederacja czy #4konserwy nawet się nie zająknął.

Tak samo nawet się nie zająkniecie jak część konfederatów jawnie agituje za pisem czy robi fikołki pod znaleziskami krytykującymi pis.
mocne słowa jak an grupę, które pisowcy pokroju skizo nie przeszkadzają


@Kryspin013: jaką grupę? Co mnie skizo interesuje? Znowu zaczynasz ten swój standardowy bełkot o nim? Ile razy mam ci wyjaśniać, że w dupie mam skizo i nie śledzę jego aktywności?

Jakoś w tym wątku nie byłeś taki wyszczekany, a cię specjalnie zawołałem, abyś wyjaśnił swoje kłamstwa. xD

https://www.wykop.pl/wpis/69434923/witam-po-banie-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-za-co-siedzialem-kolega-ma/
Jakoś w tym wątku nie byłeś taki wyszczekany, a cię specjalnie zawołałem, abyś wyjaśnił swoje kłamstwa. xD


@USSCallisto: myślałem, że masz mnie na czarno. Bardzo długo miałeś mnie na czarno. W zasadzie dopiero w tym wpisie sprawdziłem, że mnie z niej usunąłeś.

Co mnie skizo interesuje? Znowu zaczynasz ten swój standardowy bełkot o nim? Ile razy mam ci wyjaśniać, że w dupie mam skizo i nie śledzę jego aktywności?


@USSCallisto:
@Kryspin013: ehh, Kryspin, Kryspin. Miesiące mijają, a ty dalej tego nie leczysz. Jeśli ktoś atakuje twoich koleżków to jedyną linią twojej obrony jest "zainteresuj się skizo". Przerobiłem to z tobą już tutaj - https://www.wykop.pl/wpis/68557901/jak-wyglada-dzien-wolny-od-szkoly-dla-neuropka-nie/

Nie byłeś najbystrzejszym dzieciakiem w klasie, nie?

Wracasz na czarną, bo nie mam na to siły. xD Z wami się nie powinno podejmować dyskusji, bo się zwoje prostują od czytania tego bełkotu i braku logiki.