Wpis z mikrobloga

Ależ spokojnie na Wykopie, od kiedy @MglawicaKraba i @jankes83 pierdzą w pasiaki. Neuropa bez tych fanatyków praktycznie jest niewidoczna i jest dużo mniej obrażania innych użytkowników, a na Wykopalisku prawie brak manipulacji. Magia. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Widzę, że po powrocie z bana @NoJakNieJakTak głównie się pluje pod znaleziskami, ale tego klauna raczej nikt nigdy na serio nie brał więc ludzie głównie ignorują jego bełkot.

#bekazlewactwa #stobanowdlalewakow #neuropa
  • 68
@rzymski_ntp: manipulacją jest mnóstwo znalezisk spod tagu #neuropa. Powyżej dałem ci przykłady dwóch osób już wielokrotnie zbanowanych za manipulacje. Osób najbardziej aktywnych z całej grupy. Aktualnie odbywają karę właśnie za to. Przykłady masz też na tagu #neuropamanipuluje. Do tego afera z Discordem, gdzie poleciała na wakacje połowa twoich kolegów. Wyparcie mocne u ciebie, nie? Czy zwyczajnie grasz głupa?

@johny-kalesonny: jeśli informacje zawarte w tych znaleziskach są prawdziwe -
@johny-kalesonny: wg tego śmiesznego skryptu sam wykopujesz fejki. Masz zaledwie jeden mniej ode mnie. Poza tym fajne zestawienie - znaleziska o Irankach bez hidżabu vs. twoje zmanipulowane znalezisko o Korwinie. xD

Ale jak krowie na rowie - postaram się wytłumaczyć na czym polega problem z Neuropą na tym portalu.

Prawica - fejki wrzucają jakieś świeże albo zupełnie nieznane konta. Najczęściej są od razu banowane, a znaleziska usuwane.
Lewica - do Neuropy
wg tego śmiesznego skryptu sam wykopujesz fejki. Masz zaledwie jeden mniej ode mnie.


@USSCallisto: 3 wykopałem fejkowe, gdzie jedno z nich to drama z moderacją. 67 fejków zakopałem. W sumie @jankurek83 kiedy uaktualnisz o nowy kwartał?

Prawica - fejki wrzucają jakieś świeże albo zupełnie nieznane konta


@USSCallisto: Nie xD. Takie tuzy, jak LibertyPrime, Brzytwa_Ockhama, FlaszGordon etc. Właściwie każde wykopowe prawicowe bordo będzie dodawało i wykopywało fejki. Możemy też się pobawić
@johny-kalesonny: o ciul. Wymieniłeś nicki, które są zbanowane od... roku? Dwóch? A FlaszGordon kojarzę głównie z kucyków. No brawo. xD

Tag #neuropa obserwuje prawie dwa tysiące osób. W ogóle to nie jest jakiś klub, by mieć w nim członkostwto xD


@johny-kalesonny: Pisałem o aktywnych użytkownikach generujących treści na tym tagu. Nie o tym, ile go obserwuje. Przewija się tam maksymalnie kilkanaście nicków.

Jesteś tu cztery miesiące, skąd możesz wiedzieć co