Wpis z mikrobloga

Ależ spokojnie na Wykopie, od kiedy @MglawicaKraba i @jankes83 pierdzą w pasiaki. Neuropa bez tych fanatyków praktycznie jest niewidoczna i jest dużo mniej obrażania innych użytkowników, a na Wykopalisku prawie brak manipulacji. Magia. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Widzę, że po powrocie z bana @NoJakNieJakTak głównie się pluje pod znaleziskami, ale tego klauna raczej nikt nigdy na serio nie brał więc ludzie głównie ignorują jego bełkot.

#bekazlewactwa #stobanowdlalewakow #neuropa
  • 68
@USSCallisto: Większość neuropy to jacyś psychiczni ludzie, chyba z żadnym neuropkiem nie udało mi się sensownie dyskutować, od razu ataki personalne plus próby ośmieszenia, a jakiekolwiek moje argumenty i udowadnianie moich racji zawsze kończyło się tym że wrzucali mnie na czarno. Oni żyją w bańce i kółeczku wzajemnej adoracji i kontakt z kimś z innymi poglądami powoduje przegrzanie zwojów w mózgu. Afera z discordem neuropy powinna już dawno ich wyjaśnić, ale
chyba z żadnym neuropkiem nie udało mi się sensownie dyskutować, od razu ataki personalne plus próby ośmieszenia


@rak_z_przerzutami: oj coś o tym wiem. Mgławicy jak zadawałem jakieś pytanie i wiedział, że jest na przegranej pozycji (w zasadzie to zawsze był, bo to półgłówek) to albo unikał tematu, albo dawał odpowiedzi niezwiązane z tym tematem i wklejał screena mojej wypowiedzi sprzed miesiąca i jakieś głupoty pisał. To samo z Jankesem, ale ten
@USSCallisto: Dostawaj bany liczone w tygodniach za którymś razem powtarzającą się recydywę, podczas gdy prawaki dostają na miesiące za byle gówno, wciąż czuj się prześladowany przez mode - neuropa w pigułce xd
Pisowców to sami mają więcej, a tu jeszcze przykład manipulacji, której moderacja nie oznaczyła jako informacji nieprawdziwej, a nawet same neuropki nie czytali i dali się obrobić własnym towarem co widać w komentarzach więc tyle warte są te liczniki