Wpis z mikrobloga

Ależ spokojnie na Wykopie, od kiedy @MglawicaKraba i @jankes83 pierdzą w pasiaki. Neuropa bez tych fanatyków praktycznie jest niewidoczna i jest dużo mniej obrażania innych użytkowników, a na Wykopalisku prawie brak manipulacji. Magia. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Widzę, że po powrocie z bana @NoJakNieJakTak głównie się pluje pod znaleziskami, ale tego klauna raczej nikt nigdy na serio nie brał więc ludzie głównie ignorują jego bełkot.

#bekazlewactwa #stobanowdlalewakow #neuropa
  • 68
  • Odpowiedz
@Neobychno: Również spodziewam się wzmożonej aktywności przed wyborami, kiedy zaczną się kampanie. Ten schemat się powtarza regularnie.


@USSCallisto: mocne słowa jak an grupę, które pisowcy pokroju skizo nie przeszkadzają

Jak @l3stko załatwił unbana pisowcowi @skizo i przybijał mu piąteczki to nikt spod tagu #konfederacja czy #4konserwy nawet się nie zająknął.

Tak samo nawet się nie zająkniecie jak część konfederatów jawnie agituje za pisem czy robi fikołki pod znaleziskami krytykującymi pis.
  • Odpowiedz
mocne słowa jak an grupę, które pisowcy pokroju skizo nie przeszkadzają


@Kryspin013: jaką grupę? Co mnie skizo interesuje? Znowu zaczynasz ten swój standardowy bełkot o nim? Ile razy mam ci wyjaśniać, że w dupie mam skizo i nie śledzę jego aktywności?

Jakoś w tym wątku nie byłeś taki wyszczekany, a cię specjalnie zawołałem, abyś wyjaśnił swoje kłamstwa. xD

https://www.wykop.pl/wpis/69434923/witam-po-banie-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-za-co-siedzialem-kolega-ma/
  • Odpowiedz
Jakoś w tym wątku nie byłeś taki wyszczekany, a cię specjalnie zawołałem, abyś wyjaśnił swoje kłamstwa. xD


@USSCallisto: myślałem, że masz mnie na czarno. Bardzo długo miałeś mnie na czarno. W zasadzie dopiero w tym wpisie sprawdziłem, że mnie z niej usunąłeś.

Co mnie skizo interesuje? Znowu zaczynasz ten swój standardowy bełkot o nim? Ile razy mam ci wyjaśniać, że w dupie mam skizo i nie śledzę jego aktywności?


@USSCallisto:
  • Odpowiedz
Tak samo nawet się nie zająkniecie jak część konfederatów jawnie agituje za pisem czy robi fikołki pod znaleziskami krytykującymi pis.


@Kryspin013:

Po 1. Pokaż.
Po 2. Co mnie to interesuje? Jaki to ma związek z czymkolwiek? xD
Po 3. Jak się Messi zesra na trawnik to napiszesz "jak się Messi zesrał na trawnik to się nawet nie zająknęliście"? xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ehh, Kryspin, Kryspin. Miesiące mijają, a ty dalej tego nie leczysz. Jeśli ktoś atakuje twoich koleżków to jedyną linią twojej obrony jest "zainteresuj się skizo". Przerobiłem to z tobą już tutaj - https://www.wykop.pl/wpis/68557901/jak-wyglada-dzien-wolny-od-szkoly-dla-neuropka-nie/

Nie byłeś najbystrzejszym dzieciakiem w klasie, nie?

Wracasz na czarną, bo nie mam na to siły. xD Z wami się nie powinno podejmować dyskusji, bo się zwoje prostują od czytania tego bełkotu i braku logiki.
  • Odpowiedz