Wpis z mikrobloga

@laskoka: kupiłam na początku 2020 roku. Przejeździłam większość ciąży, teraz jeżdżę w drugiej. W międzyczasie służył moim dwóm koleżankom (ta sama sztuka). Jedna z nich kupiła drugi taki sam, żeby mieć zamontowane na stałe w dwóch autach od razu. Jak na tyle czasu służby to powiedziałabym, że jest niezniszczalny.
@laskoka: chciałam dopisać, ale nie zdążyłam, że u mnie przez cały czas używania adapter przewinął się przed pięć różnych samochodów i nie było problemów z montażem na obu przednich siedzeniach. Zaletą jest też to, że jest mocowany do fotela, a nie opiera się na ciężarze własnym kobiety (jak szukałam w 2020 to widziałam adaptery w formie maty na siedzenie, mocowanej na rogach, na której kobieta siadała i w sumie to głównie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@laskoka: też polecam insafe, było mi w nim wygodnie i dawał duże poczucie bezpieczeństwa. Fakt, co jakiś czas trzeba go było dociągnąć ale nie uważam, że to problem. Zawsze jest też opcja kupienia używki, wydaje mi się, że nie tracą na bezpieczeństwie, bo nie ma się co w nich zepsuć.