Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika: jak nie jestes przewlekle chory (ze musisz wiecej niz raz w miesiacu chodzic do lekarza), nie masz dzieci to duzo bardziej oplaca sie prawdziwie prywatna opieka medyczna czyli umawianie sie indywidualnie na znanym lekarzu.

Z moich obserwacji duzo lepsze podejscie do pacjenta niz w tych prywatnych NFZach (medicover, luxmed itp) a terminy na nastepny dzien przy wizycie 150-250 zl ;)

Jedyne co boli to badania krwi prywatnie, niektore sa bardzo
Jedyne co boli to badania krwi prywatnie, niektore sa bardzo drogie ale tez da sie przezyc ;)


@Kuriozal: jak jesteś zapisany do przychodni, to dzwonisz i wystawiają skierowanie na to na które się da.
Polecam jakąś osiedlową Praktykę Lekarzy Rodzinnych, bo do tej pory spotkałem się z obsługą jak w Luxmedach/Enelmedach jak nie lepszą.
@symis: idealne rozwiazanie jak badanie krwi powoduje we mnie chec ucieczki do domu, szczegolnie jak czekam w kolejce do punktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z domu nie mam gdzie uciec juz xD
jeszcze żeby na taką infolinię dało się normalnie dodzwonić


@Bumelante: na luxmeda bezproblemowo można się dodzwonić. Robiłem to mnóstwo razy

jak terminów brak to na infolinii urodzą nowych lekarzy i terminy się nagle pojawią


@996ef650daf32b92bf708bc9376908ea:
@pasta_alla_carbonara

jak lekarzy brak to dostajesz zgodę na wybranie dowolnego lekarza na terenie miasta, a potem zwrot pieniędzy za wizytę.

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, jak ludzie nawet prostej umowy nie potrafią egzekwować
na luxmeda bezproblemowo można się dodzwonić. Robiłem to mnóstwo razy


@Ogau: da, ale są tam buce, które cię zbywają i mówią, że nic się nie da zrobić.
Mieli prowadzenie ciąży w ofercie, to wyglądało gorzej niż na NFZ, bo nie dało się umówić na wizytę w odpowiednich terminach. A jak się wspominało o tym na infolinii, to koleś z tobą rozmawiający tylko pyskował i zrzucał problem na hormony ciążowe ( ͡
@Ogau: no mnie kilka razy już ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiałem sam sobie klikać w appce, bo lekarz do którego chciałem iść miał wszystkie możliwe terminy zajęte na miesiąc + na kolejne dwa tygodnie, które to są niewidoczne przez aplikację a dostęp jest jedynie na infolinii, więc trzeba się prosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)