Wpis z mikrobloga

@markier:
Zrzut ekranu zrobiony w tym samym czasie tj. o 11:25 czyli ponad 8min po ostatniej transakcji, której XTB nie odnotowało poprawnie. Nie odnotowało również najwyżej z 11:13:11 (4,48). Pokazywało wciąż 4,40/ 4,47 +8,29 a mbank 4,44/4,47(high) +6,67
Druga kwestia to wprowadzanie w błąd procentowej zmiany kursu.

@TS_X9: dawałem dobrą radę, zebys sie nie próbował przypieprzać bo jedynie się ośmieszasz, ale ty to jednak lubisz pluć na siebie xD
@TS_X9: w apce? Przecież ten bład pokrywał się ze stroną web. Serio zamilcz bo każda wypowiedz ośmiesza Cię. Wielokrotnie nie potrafiles zrozumieć banalnej rady. Jak ty funkcjonujesz na giełdzie xD
@widmo82: a jak tam te twoje szorty na wigu? Nawet taki zwykły banan cie wywozi. Chwalisz sie umiesz tylko procentami - jak zrobiles 46% na kapitale 1800 zł XDXDXDXD
dawaj porównamy bilanse kont z XTB albo w lutym PIT jak chcesz.


@TS_X9: przecież i tak podważysz, ze w paincie przerobiony xD
Nie potrafisz przyznac sie do bledu co pokazuja twoje wpisy, ktore za kazdym razem gasze jak na peta przystało
@TS_X9: skoro ponad 3/4 twoich wpisów jest o mnie to pewnie śledzisz dokladnie moje wpisy, robisz zrzuty ekranu i masz wiele takich wpisów, ktore skasowałem. Wrzucisz je wszystkie czy jesteś trollem?