Wpis z mikrobloga

W tamtym roku udało mi się wytrzymać 1,5 miesiąca bez alkoholu. W tym czasie czułem się dużo lepiej, zrzuciłem kilka kg i miałem dużo więcej energii. Niestety, ale musiałem iść na kilka wesel na których na trzeźwo nie potrafiłem się bawić i zawsze trafiałem na bardzo gazujących ludzi i ulegałem pokusie - a później znowu wracałem do piwka przynajmniej raz w tygodniu. W tym roku nie mam żadnych wesel, chcę odłożyć trochę kasy i kupić nowy samochód i przestać totalnie pić na przynajmniej kilka miesięcy - a może i dłużej. Także pozostawiam ten wpis jako swój własny zapisek ku pamięci o swojej chęci pozbycia się tego gówna #alkoholizm
  • 62
co w takim razie robić zamiast picia alkoholu? Przerzucić się na soczek? Bo ja tam lubię sobie strzelić po pracy piweczko albo drineczka, no i niestety na jednym się nie kończy.


@Xavax: Kuuurła, zaróweczki! Sprawdź ipy, Grodziski, Miłosławy niebieskie i inne wynalazki, niektóre smakują tak, że musiałem sprawdzać na etykiecie, czy na pewno 0%, bo łapałem zonka pijąc np. na parkingu w aucie xD