Wpis z mikrobloga

Przecież ja nigdy nie będę mieć jakiejś takiej zdrowej relacji z człowiekiem jak każdy normaln jestem kompletnie nieprzystosowana do rozmawiania z ludźmi bo ciągle mam potrzebę przepraszać za to jak krindżowo się zachowuję no wiecznie wydaje mi się że cokolwiek nie powiem to jest powód by przewracać oczy albo czuć się niekomfotortowo albo stwierdzam że już mam dosyć rozmawiania bo nie wiem co zrobić w odpowiedzi i jakiś moment później stwierdzam że jednak chcę rozmawiać bardzo błagam mów do mnie? ale ten moment zaćmienia zrujnował mi #!$%@? flow jannie wyobrażam sobie chyba żebym kiedykolwiek miała szczęśliwą relację z człowiekiem w mojej głowie zawsze wsyzskgo jest katastroficzne zawsze sobie dopowiem najgorsze i ludzi to męczy i nikt nie wie co ze mną robić rzeczy o których mogłabym mówić bo coś o nich przeczytałam są nudne i wywołują haha nie wiem co mam powiedzieć rxeczy z mojego życia to gówno zadawanie pytań to dla mnie wyzwanie typu nie zadaj głupiego albo zbyt intymnego pytania a potem nie skomentuj to tak jak komentujesz siebie! I jeszcze oskarżę cię o tysiąc rzeczy w głowie bo mogę i jak sobie pójdziesz to powyobrażams obie jak mnie nienawidzisz nawet jeśli wszystko jest ok super relacja śmieciu powodzenia z kimkolwiek na pewno tego nie zrujnujesz
  • 19
@OstatniRomantyk92
Nigdy nie będę mieć zdrowej relacji, takiej jaką ma każdy inny normalny człowiek.

Jestem kompletnie nieprzystosowana do rozmawiania z ludźmi, ciągle mam potrzebę żeby przepraszać za to jak żałośnie się zachowuję. Wiecznie wydaje mi się, że to co mówię sprawia, że mój rozmówca czuje się niekomfortowo i daje mu powód do tego, by przewracać oczami.
Zdarza się, że stwierdzam, że już mam dosyć rozmawiania, nie wiem co powiedzieć, a chwilę później