Wpis z mikrobloga

Czy Wy też nie może zalogować się do serwisu internetowego Intercity po ostatniej zmianie logowania z loginu na e-mail? Mam już dość tej dziadowskiej spółki. Leżą na każdym polu, a te codzienne spóźnienia pociągów, to totalna kompromitacja. Pamiętam jak lata temu remontowali trasę Łódź-Warszawa i prosili o cierpliwość, argumentując, że będzie nowa Infrastruktura i tabor i będzie w końcu zajebiscie. Dzis są nowe składy i wyremontowane linie, a jeździ się gorzej niż dawniej. Po prostu bałagan we łbach mają ten sam lub nawet większy co przed laty. Najlepsze jest, że jak zwrócisz uwagę to ci nowi, młodzi konduktorzy mają już wtłoczone do łbów - jak emerytowani koledzy - że trzeba gadać, że to wszystko wina operatora PLK. Tak się składa, że znam pracownika PLK, a ten z kolei twierdzi, że nie ma większych partaczy niż Intercity. No dobra, musiałem sobie ulżyć, bo cierpię od lat...
Wracając do pytania - możecie się logować?

#pkp #intercity
  • 9
  • 0
Założyłem nowe konto, które aktywowałem - też nie mogę się zalogować i kupić bilet okresowy. Brawo PKP INFORMATYKA - trzymacie poziom Grupy!!!
  • 0
@jhxp: @Pociongowy o Dzięki Stary! Zadziałało. Musiałem kupić kwartalny, a że nie chce wersji papierowej, a elektroniczna, to dzisiaj jechałem na pełnym bilecie do pracy. To co podpowiedziałeś tylko potwierdza jacy to partacze - przy resetowaniu hasła jest podpowiedź o znaku specjalnym, co stwarza wrażenie, że jest konieczny...
@asutip: daliście i mi odpowiedź dlaczego nie mam dostępu do konta. Chociaż ktoś. PKP Informatyka ssie, ale przez Ciebie wczoraj spędziłem małą godzinę nad pewnymi danymi, które już niedługo. Ciekawe analizy powychodziły.