Wpis z mikrobloga

jeśli dziewczyna na początku relacji już dała jasno do zrozumienia, że nie lubi seksu oralnego (traktuje to jako grę wstępną, ale nie musi tego być), ale ma małe doświadczenie (1 partner tylko) .
Co myslicie, że jednak z czasem zmieni spojrzenie na to jeśli będę ją odpowiednio w to wprowadzać czy to tego typu rzeczy są "niezmienialne" u ludzi?
#seks #zwiazki #milosc

Co uważasz?

  • skoro nie lubi, to nie polubi nigdy 38.3% (36)
  • może jej się zmienić w przyszłości 61.7% (58)

Oddanych głosów: 94

  • 18
@kosmita: hmm, niby tak, ale jednak ona inicjuje pewne ruchy i nie muszę jej do czegoś przymuszać. Może to też że miała jednego partnera powoduje zamknięcie się na takie nowe rzeczy, bo "wtedy było dobrze a tego nie było, więc w przyszłości być nie musi znów tego orala"
ona inicjuje pewne ruchy i nie muszę jej do czegoś przymuszać


@Xolan: jakbyś przymuszał to to się nazywa gwałt.

Może to też że miała jednego partnera powoduje zamknięcie się na takie nowe rzeczy


@Xolan: nie, przestań kombinować. Nie ma ochoty to nie. Masz samochód bez 3 biegu, może zajebiście jeździć, świetnie wyglądać ale nie ma 3 biegu. Finał. Nie odpowiada - kup inny. Nie próbuj reperować, uczyć, przekonywać. Ona to
@Xolan: U kobiet baaardzo wiele zależy od partnera i jej postrzegania relacji itd. Z poprzednim mogła z jakiegoś powodu nie lubić, a z następnym może polubić. Albo jej się nie zmieni. I nie ma tu znaczenia wielkość penisa.

Kiedyś moja partnerka mi tłumaczyła, że samej czynności raczej nie lubi, a w najlepszym razie jest jej obojętna, ale pod wpływem uczyć do partnera i sytuacji potrafi sama inicjować i robić to z
@Xolan: Myślę, że nie ma sensu wkładać wielu rzeczy do jednego worka. Z pewnością są i takie i takie. Myślę, że głównie zależy od przyczyny - czy to złe doświadczenia (wtedy przy dużej cierpliwości będzie chyba najłatwiej zmienić) czy to wrodzone obrzydzenie do pewnych rzeczy, czy to z różnych powodów wstyd.

Jeśli chodzi o moje odczucia i przyczyny jako różowego przedstawiciela to mogłabym porozmawiać, ale na priv.
@kosmita coraz bardziej ide w strone Twojego myslenia. Generalnie troche szkoda bo dosc duzo czasu spedzilem na tworzenie tej relacji, ale tez zrobilem blad bo od gory zalozylem ze ona ma takie same podejscie do tego jak ja
@Xolan: oczekiwanie od partnerki tego na co jasno powiedziała że nie ma ochoty tworzy frustrację dla jednej a czasem i obu stron.

Poświęcisz ze swoją partnerką na seks znikomy ułamek waszego życia. Nie wiem czy jakiś jeden typ zabaw to taki sensowny powód do zmartwienia. Może być wspaniałą dziewczyną i fajną kandydatką na trwały związek. Nie robi loda? Cóż, nie robi pewnie wielu rzeczy w seksie i ty też wielu nie
@Xolan: w życiu poznałem baby, który powiedziały mi wprost, że nie robiły pewnych rzeczy bo po prostu nie odpowiadał jej dany partner. W tym przypadku może być podobnie, ale też może poprzedni jej nie spasował i teraz ma blokadę w głowie.
@technojezus a ja uwazam ze ilosc partnerow jednak zwieksza doswiadczenje no bo jednak kazdy z nas w temacie seksu jest inny, co innego lubi, albo rozni sie to po prostu pewnymi intensywnosciami czy cos. No chyba ze ktos mial tak ze sie tak sparowal ze zawsze tak samo wystarczalo, u mnie tak nie bylo
@Xolan: Ktoś może codziennie/ co 2-3 dni uprawiać seks i ta osoba niby nie jest doświadczona, tylko dlatego, bo ma stałego partnera? O czym Ty chłopie piszesz?

To, że ktoś coś lubi, to nie ma zupełnie nic wspólnego z doświadczeniem. Z taką logiką to nigdy nikogo nie znajdziesz, bo jedna osoba może lubic to, co druga nie i na odwrót. Jeżeli dla ciebie to jest kluczowa sprawa w związku, to ci
@technojezus okej dzieki za ten komentarz. U mnie w tej sferze z poprzednimi partnerkami nie bylo z tego powodu problemu i po prostu teraz jest to dla mnie nowa sytuacja