Wpis z mikrobloga

Wydam #niepopularnaopinia ale uważam, że kobiety STATYSTYCZNIE są bardziej empatyczne od mężczyzn. Faceci nie są empatyczni dla innych facetów, przejmują się jedynie kobietami gdyż liczą, że dzięki swojemu #bialorycerstwo zaliczą laskę. I piszę to z perspektywy faceta który w życiu codziennym jest zbyt empatyczny dla ludzi i gdy widzę, że ktoś źle się czuje to pierwszy biegnę z pomocą (bez względu na płeć czy wiek). Oczywiście spotkałem w życiu wielu mężczyzn którzy mi pomogli bezinteresownie, ale miałem też sporo sytuacji w życiu nastoletnim gdzie byłem na imprezie i jakiś ziomek zaliczył zgona to zawsze znalazło się kilka dziewczyn które zadbały o to by chłop nie udławił i rzygami czy wrócił taksówką do domu. Chłopy zazwyczaj miały #!$%@? i robili sobie ze zgonowicza podś#!$%@? ignorując to czy chłopu poważnego nic się nie stało oprócz tego że śpi. Także tak, nie uważam by kobiety były jakieś super empatyczne też potrafią być chamskie i opryskliwe, ale nadal uważam, że jak zasłabniesz na ulicy to prędzej kobieta sprawdzi co z tobą się dzieje niż facet, który ma w 4 literach jakiegoś pijaka.
#blackpill #redpill #rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 19
@Polnischefuhrer: jest to prawda, najwiekszymi wrogami mezczyzn są inni mezczyzni. Mielismy tego swietny pokaz ostatnio w zwiazku z obowiazkowymi cwiczeniami wojskowymi. Tak samo to glownie mezczyzni wysmiewają innych mezczyzn, którzy nie chcą się wpasowywać w kanon pradawnej męskości. To również mezczyzni najczesciej wysmiewaja innych mezczyzn gdy ci okazują slabosc, na przyklad przynajac się do depresji itd. mozna wymieniac w nieskonczonosc
@Polnischefuhrer: Kiedyś dostałem mega bolesnego jakiegoś skurczu brzucha na siłowni. Nie potrzebowałem pomocy, bo już to mi się zdarzało przejść więc się tam nie bałem, ale tak zwijałem się na podłodze przez parę minut uświadamiając sobie że mógłbym mieć zawał i wszyscy mieliby to w dupie. W końcu podeszła jakaś laska i za zatroszczyła.

Innym razem wypychałem samochód z zaspy, też liczyłem że dam sobie radę sam, ale w końcu to
@M_xxx: i właśnie o tym piszę, tylko niektórym za bardzo #blackpill siadł na łeb. Bo taki przegryw nie pomyśli nigdy w ten sposób, że podsumowując wszystkie złe rzeczy jakie go spotkały przez całe to więcej tego było ze strony mężczyzn. Nie istnieje coś takiego jak męska solidarność (może będziesz mieć takich 2 przyjaciół przez całe życie, cała reszta kopnie Cię w dupę jak będzie mogła na tym zarobić bądź zaliczyć jakąś
@Polnischefuhrer: Trochę tak jest. To tak jak to ci biedni chłopcy chcą żeby był taki patriarchalny model rodziny w tym legalne bicie dzieci, a sami dostawali albo nadal dostają #!$%@? od ojca. Nie przeszkadza to przyklaskiwać Korwinowi czy Warszawskiemu.
Czy te korwinowskie "honorowe pojedynki" gdzie koleś co gnębi i bije przegrywa to jeszcze by został człowiekiem honoru, a ten bity to bez honoru. Bo argument siły.
Tak samo darwinizm społeczny, nierówności
@Polnischefuhrer: Coś w tym jest. Kilka lat temu wywaliłem się na środku skrzyżowania na rowerze. Leżę tak w lekkim szoku, próbuje wstać i słyszę jak w moją stronę biegnie młoda dziewczyna. O Boże! Nic się Panu nie stało? Pomogła mi wstać i nawet pozbierała paczki z paczkomatu które rozsypały mi się po ulicy. W tym samym czasie chodnikiem szedł młody facet. Nawet nie spojrzał na mnie.
Faceci nie są empatyczni dla innych facetów


@Polnischefuhrer: O ile nie są przyjaciółmi albo dobrymi znajomymi to z ewolucyjnego punktu widzenia nie ma sensu - każdy facet to konkurencja do fajnych kobiet, lepszych stanowisk pracy itp. Inaczej co prawda wygląda to w przypadku etyki ale etyka jest tylko ludzkim wymysłem kiedy natura jest prawem ogólnym.
@Polnischefuhrer: i właśnie o tym piszę, tylko niektórym za bardzo #blackpill siadł na łeb. Bo taki przegryw nie pomyśli nigdy w ten sposób, że podsumowując wszystkie złe rzeczy jakie go spotkały przez całe to więcej tego było ze strony mężczyzn. Nie istnieje coś takiego jak męska solidarność (może będziesz mieć takich 2 przyjaciół przez całe życie, cała reszta kopnie Cię w dupę jak będzie mogła na tym zarobić bądź zaliczyć jakąś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PierdekAlonso:

Kobiety po prostu są uogólniając mniej odważne, żeby wyśmiać kogoś wprost, co nie oznacza, że nie szydzą na równi lub nawet jeszcze bardziej poza plecami danej osoby.

Słuchając co mówią kobiety w towarzystwie danej osoby, a co później mówią o niej poza jej towarzystwem można się często zaskoczyć.