Wpis z mikrobloga

Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o podlaskiej marce Euromilk. W przeciągu ostatnich kilku lat ta rodzinna firma stałą się krajowym potentatem jeśli chodzi o produkcję wozów paszowych oraz rozrzutników obornika, a jej produkty eksportowane są do aż 26 krajów na świecie w tym do Australii, Kanady czy na Azory! Myślę, że możemy być dumni z kolejnego polskiego producenta odnoszącego sukcesy w kraju i za granicą :)

#rolnictwo #traktorboners #motoryzacja #ciekawostki #polska #biznes #gospodarka
Matheo780 - Jeszcze kilka lat temu mało kto słyszał o podlaskiej marce Euromilk. W pr...

źródło: comment_1672595905HO9T1DdbZ5aJ9afr0IQWEU.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 8
@eeehhh

Ten wpis brzmi jak nachalna reklama.


No tak, chce wykopkom wcisnąć rozrzutnik obornika, bo tyle gówna co na tym portalu to nigdzie nie ma.
  • Odpowiedz
@zwodek: To sobie super miejsce wybrał, nie sądzisz? On reklamuje swój kanał, na którym promuje różny sprzęt. Człowieka z ulicy nie wpuszczają do fabryki, a on się tym chwali. Do tego pierdzieli smuty jak marketingowy bot. Jestem już wybitnie wyczulony na takich typów.
  • Odpowiedz
@eeehhh: tak, robię materiały o maszynach i przemyśle ciężkim - to moja pasja od dziecka i o tym jest mój kanał. Nie wiem w czym masz problem, a w zasadzie to się domyślam - robię to co lubię i odnoszę w tym jakieś mniejsze lub większe sukcesy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy bym miał współprace z firmami czy nie i tak bym robił te filmy, z
  • Odpowiedz