Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czytam te ostatnie wpisy i nie mogę ogarnąć gdzie poznać dziewczynę jeżeli nie jest się dynamiczniakiem z tindera?
Po 4 latach zakończył się mój związek który trwał jeszcze od czasów szkolnych. Jestem raczej normalny i takie 7/10 bo zdarzało się że kobiety same do mnie zagadywały.
Najgorszym błędem było porzucić wszelkie kontakty na rzecz tego związku. Żałuje tego najbardziej bo przez to teraz jestem sam
Czytając ostatnie wpisy nagle okazuje się że i 27 latkowie wyrywają 17 latki, natomiast ja mając 21 nie wiem jak też poznać kobietę w przedziale 17-20 bez tindera. Chciałbym poznać kogoś normalnego, lekko ułożonego (sam teraz tylko jakąś karierę chce zrobić) i niemyślącego tylko o imprezach bo sam jestem trochę introwertykiem który nie lubi chodzić i wiecznie walić do oporu.
Jakie są inne opcje? Gdzie można zapoznać kobiety? Na ulicy zagadać, na przystanku czy w sklepie? Jest jakiś sposób?

Za testy typu idź na kurs tańca, czy wybierz 27 latke która jest DOŚWIADCZONA to podziękuje XD

#zwiazki #rozowypasek #niebieskiepaski #podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b1629a7b6d682323d701cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1
  • Odpowiedz