Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qdry Jeżeli jakis facet lubi kobiety grubsze to to po prostu oznacza, że uniwersalność cech pożądanych to #!$%@?.
No i jaka otyłość? Nadwaga jak już i to też lekka, która w sumje nie wpływa na zdrowie.
Różnica mieć niewolnika a różnicą jest określony kanon urodowy kiedyś, który potwierdza, że każdy ma własne upodobania a faceci kiedyś lali litrami spermę do takich kobiet więc nie ma uniwersalności cech pożądanych
  • Odpowiedz
@Filippa: Nie myl fetyszy z uniwersalnie porządanymi wartościami. O nie, nie, rubensowskie kształty to pogranicze otyłości. Nalezy pamietać, że otyłośc to bmi >30 (gdzie tłuszcz wylewa sie także z brzucha, a w dziełach Rubensa często było widac duże fałdy brzuszne), ale wsrod tego znajdą sie esktremalne kliniczne przypadki. Widzisz jak ostatnio gdzies mi pokazało kolesia grubasa, ktory pracuje na budowie i zalozyl onlyfans i zarabia kokosy, to rozumiem, że kobieca hipergamia
  • Odpowiedz
@qdry
Ale zdajesz sobie sprawę, że fetysze w zasadzie determinują upodobania xd
I tak, nie ma uniwersalności cech pożądanych bo gdyby tak było to chociażby tutaj pod tym postem nie miałbyś komentarzy które wyrażają sprzeciw i mówią, że ta laska jest wieszakiem.

Jeżeli jest jeden wyjatek od reguły to tej reguły nawet nigdy nie było tak samo z uniwersalnością cech pożądanych.
Kiedyś kobiety nie miały w zwyczaju się golić i też wielu
  • Odpowiedz
@Filippa: Ja rozumiem fetysz jako wyjatek od reguły, coś co występuje dość sporadycznie (cos co nie nalezy do mainstreamu). Ten post to w ogole "xD", koleś wrzucił post zeby pokazać, że atrakcyjna dla wiekszosci kobieca sylwetka nie wymaga jakichs niewiadomo jakich nakładów i dodatkowego czasu, a ludzie tutaj zaczeli jej genetykę i szkielet kostny rozbijać na częsci pierwsze xD Szkoda, że chodzilo bardziej o poziom tkanki tluszczowej, a nie ratio bioder
  • Odpowiedz
@qdry
Dla większości xD
Efekt? Większość komentarzy krytyków.

kobieca sylwetka nie wymaga jakichs niewiadomo jakich nakładów i dodatkowego czasu, a ludzie tutaj zaczeli jej genetykę i szkielet kostny rozbijać na częsci pierwsze xD Szkoda, że chodzilo bardziej o poziom tkanki tluszczowej, a nie ratio bioder do talii xD


Tak, wymaga. Bo każdy jest różny i u każdego masz tłuszcz ułożony gdzieś indziej. Chyba sobie nawet sprawy nie zdajesz jak ciężko schudnąć jest
  • Odpowiedz
Dla większości xD

Efekt? Większość komentarzy krytyków.


@Filippa: ja mówie ogolnie, a ty peiprzysz coś o komentarzach z wykopu.

Tak, wymaga. Bo każdy jest różny i u każdego masz tłuszcz ułożony gdzieś indziej. Chyba sobie nawet sprawy nie >zdajesz jak ciężko schudnąć jest z brzucha jeżeli to tam się gromadzi większość tłuszczu.


Zgodze się, że kazdy jest inny, ale jesli nie masz problemów ze zdrowiem, to deficyt kaloryczny wystarczy i przestań
  • Odpowiedz
@qdry

deficyt kaloryczny wystarczy i przestań mi tutaj pieprzyć, że nie.


Nie wystarczy sam decyfit zeby schudnąć tam gdzie najciężej się pozbywa tłuszczu.
Do tego potrzeba juz więcej ćwiczeń aerobowych.

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz i w jak wielu rzeczach czlowiek kieruje się naturalnym intynktem.


Człowiek nie ma instynktów xD bo instynkty to impulsy którymi tylko zwierzęta się posługują, my mamy potrzeby, pragnienia.
Nie musisz się chociażby kopulować tu i
Filippa - @qdry
 deficyt kaloryczny wystarczy i przestań mi tutaj pieprzyć, że nie.

...

źródło: comment_1672674655lkUX5EuIey6vZtprMNKtTE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Filippa: przykład z figurkami Venus jest wspaniały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiadomo nawet jakie te figurki miały znaczenie: płodność? przetrwanie? karykaturę?

Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że powstawały w czasach łowców-zbieraczy walczących o przetrwanie w zimnie epoki lodowcowej, kiedy osiągniecie takich proporcji było niemożliwe dla 99.9% populacji (co ciekawe, im bliżej lodowca, tym więcej fałd na figurce ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Nieistotne.
  • Odpowiedz
@Uberyzator
Czyli potrafili rysować w miarę "przyzwoite" byki na ścianach ale lepić z gliny nie do końca?
To czemu takich figurek jest kilkanaście tysięcy? Mnie się wydaje, że to dlatego bo tak kiedyś widziano "kobiety", argumenty o naturze sa prostackie i wyjątkowo glupie bo przeciętnego jaskiniowca nigdy by nie interesowało w jakich konkretnie rejonach baba ma więcej tłuszczu.

Nasze zachowanie jest w wiekszosci warunkowane wychowaniem, czlowiek nie ma silnych zachowan instynktowych bo
  • Odpowiedz
@Filippa: Kilkanaście tysięcy? Weź zarzuć jakimś źródłem tej rewelacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykro się patrzy, jak niektóre kobiety walczą o prawo do dyktowania mężczyznom preferencji. Nie wiem czy jesteś otyła, ale na pewno czuć od ciebie fat chick energy.

Inną sprawą jest twoje nieuzasadnione poczucie wyższości nad zwierzętami i żałosne deklaracje dystansujące cię od biologicznych instynktów. Gdzie jest granica? Homo erectus posługujący się narzędziami i kolonizujący
  • Odpowiedz
@Uberyzator
Kto ci dyktuje preferencje?
Nikt ci nie dyktuje preferencji, dlaczego bierzesz te tematy tak interpersonalnie?
Dla ciebie stwierdzenie subiektywności preferencji czy kobieta gruba czy chuda to dosłownie odebranie ci tego co ty wolisz.
Bo w twojej głowie istnieje przekonanie, że to co ty lubisz musi być najbardziej normalne.
Zamiast subiektywne/kulturowo uwarunkowane.

I myślisz, że jak ci się odbierze tą iluzję to nagle straci na normalności albo coś.
A tak poza tym,
  • Odpowiedz
@Filippa: Uważasz, że fakt, że kobiety w przytłaczającej większości preferują mężczyzn co najmniej wyższych od nich/wysokich to norma kulturowa/subiektywna preferencja?

Trend odrzucania biologii jako czynnika mającego istotny wpływ na wybory i preferencje jest dla mnie absurdalny, a tak odbieram twoje wpisy.
  • Odpowiedz
@Uberyzator
Mężczyźni statystycznie są wyżsi lekko od kobiet więc wielkiego wyboru tu też nie ma.
A ile jest w zasadzie par gdzie kobieta jest wyższa od faceta?
Bardzo dużo. Dużo tez jest związków gdzie partnerzy wzrostowo są sobie równi.
Możesz mieć konkretne preferencje, np wysokie kobiety, ale jeżeli spodoba ci się dziewczyna 155 to wątpię by ktoś jej nie chciał, jeżeli poznał jej osobowość, charakter, dobrze sie przy niej czuje, wtedy takie
  • Odpowiedz
Nie wystarczy sam decyfit zeby schudnąć tam gdzie najciężej się pozbywa tłuszczu.

Do tego potrzeba juz więcej ćwiczeń aerobowych.


@Filippa: wystarczy, zajmie to dłużej, ale wystarczy. Osoby niedożywione przez dłuższy czas, nie mają magicznego brzucha, traca cała tkanke tluszczowa razem z czescia miesniowej. Organizm w ekstremalnych warunkach nie pozwoli, aby takie zasoby sie marnowaly.

Człowiek nie ma instynktów xD bo instynkty to impulsy którymi tylko zwierzęta się posługują, my mamy potrzeby,
  • Odpowiedz
@qdry

Co za brednie xDDDDDDDD Jakie #!$%@? impulsy? To wrodzona zdolnosc do wykonywania niewyuczonych czynnosci.


Chłopski rozumek elo.
Pozwolę się znowu powtórzyć.
Czy to instynkt wynalazł koło, ogień, agrokulturę, elektryczność i internet?
Skoro zaczęliśmy używać narzędzi, rozwijać kulturę, język, zaawansowane struktury społeczne oparte na kooperacji i współzawodnictwie to instynkt nam zwyczajnie nie jest do niczego potrzebny a nawet nie jest pożądany wśród ludzi do życia w społeczeństwie więc człowiek nie ma silnych
  • Odpowiedz
@qdry

Plus, co do tych gwałtów jeszcze, podałeś właśnie przykład gdzie kulturowo kobiety mają bardzo źle i w cywilizowanym społeczeństwie nikt kto nie jest recydywistą tego nie robi i nie "ryzykuje więzieniem" xDD żeby zaliczyć

Druga sprawa to w zasadzie otoczenie, często patologiczne. Ludzie mają to do siebie, że swoje zachowania determinują zachowaniami innych osób których spotkali w przeszłości więc tak zwana mimika społeczna ma ogromne znaczenie.
Więc pokazywanie skrajnych przykładów jako
  • Odpowiedz
Chłopski rozumek elo.

Pozwolę się znowu powtórzyć.

Czy to instynkt wynalazł koło, ogień, agrokulturę, elektryczność i internet?

Skoro zaczęliśmy używać narzędzi, rozwijać kulturę, język, zaawansowane struktury społeczne oparte na kooperacji i współzawodnictwie to instynkt nam zwyczajnie nie jest do niczego potrzebny a nawet nie jest pożądany wśród ludzi do życia w społeczeństwie więc człowiek nie ma silnych takich zachowań. Już rozumiesz?


@Filippa: ale co ty w ogole do mnie mówisz? Widzę,
  • Odpowiedz
@qdry

ale co ty w ogole do mnie mówisz? Widzę, że nie rozumiesz nawet czym jest instynkt skoro #!$%@? takie kocopoły. Jak wynajdowanie, co to ma z instyktem wspolnego? #!$%@? o "chłopskim rozumie" (bo pewnie to najwyzszy w twoim mniemaniu pocisk dla faceta), a sama #!$%@? takei rzeczy.


To ty nie rozumiesz czym jest instynkt.
W sensie, nieironicznie, mam wrażenie, że nie rozumiesz, że skoro człowiek ewoluował i potrafił stworzyć koncept społeczny
  • Odpowiedz
@qdry
Coś również ciekawego.
Co w sumie zlekka obala to co mówiłeś xDD

"Body Mass Index (BMI) is an important determinant to the perception of beauty. Even though the Western ideal is for a thin woman, some cultures prefer plumper women, which has been argued to support that attraction for a particular BMI merely is a cultural artifact. The attraction for a proportionate body also influences an appeal for erect posture. One
  • Odpowiedz