Wpis z mikrobloga

@mickpl: ale dalej utrzymują przed wyborami, że mieszkanie prawem nie towarem i będą przez 10 lat dopłacać do kredytów. Stać nas!

Z tym nagłówkiem to i tak uproszczenie bo nie trzeba będzie mieć wkładu własnego xD
@mickpl
No tak kredyty nie dla takich jak ja co płacą wynajmu i rachunków 2000zl, ale przynajmniej jak się wywalę i głupi ryj rozwalę to nie będę musiał skakać z mostu. Kredyty dla biedaków co mają 4000 netto, żadnej poduszki i oczywiście pod korek 1,5mln.
A dzieci???, najwyżej zostawię kredyt dzieciom
@mickpl: Swoją drogą, sam biorę teraz kredyt na dokończenie domu, w sumie niewielki, ale nie chcą dać mi dobrego oprocentowania, bo nie mam historii kredytowej, po prostu nigdy nie pożyczałem, bo nie było potrzeby, ale jak wezmę u nich kartę kredytową i pokupuje różne rzeczy na szybko to wtedy mi go dadzą na niski procent xD To tyle jeśli chodzi o dawanie kredytów tylko tym, kogo stać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: hmm ciekawe, dlatego ja wziąłem w zeszłym roku kredyt na 5k, spłacilem 5,5 ale dzięki temu będę miał jakąś historię. Ale nie myślałem że to ma aż taki wpływ na ewentualny procent
Ale nie myślałem że to ma aż taki wpływ na ewentualny procent


@cagedindreams: No promocyjny procent 9%, czym się chwalą, po konsultacji i okazaniu się, że nie mam historii chcieli mi dać o oprocentowaniu 27% xD Rata ta sama co przy 9%, tyle że dają mniej pożyczki... Najtaniej dawał mi wirtualny bank bez żadnych konsultantów 13,8%.