Wpis z mikrobloga

@mickpl: ale dalej utrzymują przed wyborami, że mieszkanie prawem nie towarem i będą przez 10 lat dopłacać do kredytów. Stać nas!

Z tym nagłówkiem to i tak uproszczenie bo nie trzeba będzie mieć wkładu własnego xD
  • Odpowiedz
  • 1
@mickpl
No tak kredyty nie dla takich jak ja co płacą wynajmu i rachunków 2000zl, ale przynajmniej jak się wywalę i głupi ryj rozwalę to nie będę musiał skakać z mostu. Kredyty dla biedaków co mają 4000 netto, żadnej poduszki i oczywiście pod korek 1,5mln.
A dzieci???, najwyżej zostawię kredyt dzieciom
  • Odpowiedz
@mickpl: Swoją drogą, sam biorę teraz kredyt na dokończenie domu, w sumie niewielki, ale nie chcą dać mi dobrego oprocentowania, bo nie mam historii kredytowej, po prostu nigdy nie pożyczałem, bo nie było potrzeby, ale jak wezmę u nich kartę kredytową i pokupuje różne rzeczy na szybko to wtedy mi go dadzą na niski procent xD To tyle jeśli chodzi o dawanie kredytów tylko tym, kogo stać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomdeX: hmm ciekawe, dlatego ja wziąłem w zeszłym roku kredyt na 5k, spłacilem 5,5 ale dzięki temu będę miał jakąś historię. Ale nie myślałem że to ma aż taki wpływ na ewentualny procent
  • Odpowiedz
Ale nie myślałem że to ma aż taki wpływ na ewentualny procent


@cagedindreams: No promocyjny procent 9%, czym się chwalą, po konsultacji i okazaniu się, że nie mam historii chcieli mi dać o oprocentowaniu 27% xD Rata ta sama co przy 9%, tyle że dają mniej pożyczki... Najtaniej dawał mi wirtualny bank bez żadnych konsultantów 13,8%.
  • Odpowiedz