Wpis z mikrobloga

@Wiskoler_double: podstawa w linux to używanie wersji stabilnych. w tym wypadku 19.5. wywal to co masz poprzez sudo apt purge kodi*. potem skasuj repozytoria do wersaji beta apt-cache policy | grep -Eo 'team-xbmc/(unstable|nightly)' | sudo xargs -r add-apt-repository -ryP. potem dodajesz stable repo sudo add-apt-repository ppa:team-xbmc/ppa
. potem sudo apt-get update a potem apt install kodi. potem apt install kodi-pvr-iptvsiple czy jakoś tak. to wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciet: Instalowałem już zarówno wersję stabilną, jak i nocną i na flatpak. Według zapewnień każda z nich miała mieć w kompilowane klienty iptv. Niestety żadna tego nie miała. Natomiast próba doinstalowania klienta kończyła się komunikatem jak na screenie nr 2.
Finalnie odpuściłem, Kodi na tym kompie miało służyć jako pomoc do testowania listy m3u i jej edycji.
@Wiskoler_double: nie. nie zrobiłeś nic poprawnie co widać na screenach. apt install kodi-api-pvr ? skąd ty to wynalazłeś? na repo stable wystarczy sudo apt-install kodi a potem sudo apt install kodi-pvr-iptvsmple i KONIEC. to na każdym distro działa:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciet: Na moim nie działa. To co podajesz jako instalacje iptvsimple - wywalą taki sam komunikat. Zresztą to widać na pierwszym screenie. Drugi screen pokazuje komunikat przy próbie instalowania API do pvr, to doczytałem na stronach viki Kodi.
@Wiskoler_double: stary ja tego 20 lat używam na wielu sprzętach i dystrybucjach. nie szukaj polemiki a po prostu to zrób. wiem doskonale co masz źle i dlaczego. to jest banalne wręcz, że aż brak słół. nie masz latać po viki tylko uusnąć to co zrobiłeś i zainstalować od nowa.
@Wiskoler_double: musisz naprawić to spartoliłeś w ustawieniach menadżera pakietów apt. tu masz problem. masz na screenie katalog /etc/apt/sources.list.d (żródła oprogramownia) a w nim plik team-xbmc.. gdzie na bank masz wklepane ścieźki do niestabilnych pakietów kodi. tym samym czego w apt install kodi-.... nie wpiszesz to zawsze tam apt będzie szukał pakietów. to jako piersza rzecz. 2 sprawa do koniecznie trzeba odinstalować kodi wraz z konfigami poprze purge kodi*. bez tego będzie
Pobierz wojciet - @Wiskoler_double: musisz naprawić to spartoliłeś w ustawieniach menadżera p...
źródło: comment_1672927272jhsXQFUdcvpljeC5loRMN0.jpg
@jedyny_wolny_login: noo brawo ale ten cały wątek i ostatnie kilka wpisów nie zrobi reklamy linuksowi wsrod windziarzy. Jeszcze ten menadzer plikow z UI sprzed 30 lat, i jak tu przekonywac amatorow że to jest dla wspolczesnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)