Wpis z mikrobloga

To co? można już zaczynać koncert żali? po to jest ten tag, po to tu jesteśmy.
Czaicie, że już trwają te balangi, całe normictwo, oskarki, juleczki, a nawet p0lki przed i po 30-stce, one wszystkie czują się młodo, a my nie dość, że skazani na #!$%@? i mimowolne przegrywanie w utracie życie nie możemy nic z tym zrobić.
Ten czas, który mógł być inaczej wykorzystany, gdyby nie kilka czynników, byłby dla nas miłym wspomnieniem za kilkadziesiąt lat, a tak to nie pozostanie nam nic poza straconą młodością, nabawioną depresją i negatywnymi myślami, niejeden się wtedy rzuci na sznur. Wspomnicie me słowa, prócz osobników którzy czują się w tej sytuacji dobrze. Zazdroszczę wam determinacji. Stoicyzmu.
#przegryw
#blackpill #depresja #samotnosc
Pobierz DamianeX1X - To co? można już zaczynać koncert żali? po to jest ten tag, po to tu jes...
źródło: comment_1672517592UedwCaC2sr66vCGbqWC9Nn.jpg
  • 5
Zaoferowałem Ci chłopie pomoc na PW, to nawet nie odpisałeś. Jest faktem, że na wykopie siedzi wielu przygłupów, czego daje upust czasami w swoich komentarzach, ale aż taki zły nie jestem. Chciałem Ci pomoc w realizacji pewnego tematu, żebyś stanął na nogi. Cenie swój czas i środki, a Ty nie raczyłeś odpisać.