Wpis z mikrobloga

Wrzucam mały żal post, bo z jednej strony mi przykro, z drugiej trochę jestem zły, a z trzeciej czuję się opluty przez własne miasto i chce Wam pokazać, jak bezczelne potrafią być media. 2 tygodnie temu zrobiłem taki mały reportaż o opuszczonym szpitalu w swoim mieście. Opowiedziałem jego historię, wszedłem do środka i wszystko wrzuciłem do siebie na kanał. Wysłałem ten materiał do największego lokalnego serwisu informacyjnego i napisałem, że jestem początkującym twórcą z tego miasta i zapytałem, czy pomogą mi w promocji kanału i zrobią jakiś artykuł o tym odcinku. No i wyobraźcie sobie, że zrobili - tylko nawet nie wspomnieli o moim filmie i o tym, że to ja im ten temat podsunąłem. Ponadto, skomentowałem na ich fanpage że mi przykro, że tak mnie potraktowali i wrzuciłem w komentarzu link do swojego filmu i uwaga - zablokowali mnie. Nie ma to jak lokalne media wspierające mieszkańców, którzy chcą coś ciekawego robić. Wrzucam swój materiał niżej, który im wysłałem 2 tygodnie temu i artykuł, który pojawił się na ich stronie wczoraj.To sie nazywa bycie spod tagu #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczęśliwego nowego roku Mirki, oby nas wykopków bardziej doceniali na tym świecie! :D

https://swidnica24.pl/2022/12/zrujnowany-gmach-bylego-szpitala-wciaz-czeka-na-remont-nowy-wlasciciel-zdradza-kiedy-rusza-prace/

#gownowpis #afera #oszukujo #polska #polskiyoutube #przemyslenia #pokazmorde #sylwesterzwykopem #zalesie
kezu5osiem100 - Wrzucam mały żal post, bo z jednej strony mi przykro, z drugiej troch...
  • 3