Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #budujzwykopem #stepujacybudowlaniec mam problem. Dom ma 3 lata i na suficie w sypialni notorycznie mam problem z grzybem. Trochę to moja wina z początku ponieważ ten pokój z początku był niedogrzewany oraz służył jako rupieciarnia. Sufit to kartongips na gorze wełna 40cm. Pokój był osuszamy, przemalowany gruntem pod grzyba oraz magnatem i był spokój. Na ta zimę znów problem powrócił. Jakieś pomysły #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 13
@darek-jg: @mojnicknawykopie: @wiera87: a wiec tak. Karton gips, na to folia, na to wełna. Jutro będę pewnie kombinować bądź w poniedziałek. Zastanawiam się czy nie dociągnąć tam jeszcze rozprowadzenia ciepła z kominka bo to jedyny pokój bez. Ogrzewanie w domu mam podłogowa + kaloryfery w pokojach. W tym jest akurat kaloryfer No i jest zimniej w tym pokoju bo czujka jest w pokoju głównym gdzie jest podłogowa i siedzi
W pokoju takiej nie ma wentylacje mam poprzez kratkę wentylacyjna w głównym pokoju, oraz w łazience. Oczywiście są okna które nie są na full szczelne. Pokój jest regularnie wietrzony.