Wpis z mikrobloga

@Wjolka: Słyszałem. Wg danych w US przeciętna weterynarka (?) jest narażona na samobójstwo 3.5 x bardziej niżeli reszta społeczeństwa. Z czego to się bierze ze ta praca jest tak depresyjna?
  • Odpowiedz
  • 1
@anonimowymirek155 Nie wiem co przeważa. Ale czytalam kiedyś artykul w polskiej gazecie gdzie było to omówione. Wymieniony był m.in. stosunek ludzi do zwierząt (przedmiotowy, najłatwiej uśpić nawet zdrowe zwierze).

Jak myślisz o tym zawodzie - wez to pod uwagę.
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju: A jak ciężko o nostryfikate dyplomu? Jest z tym pod górke czy idzie to relatywnie szybko? Masz dużo znajomych którzy powyjeżdzali po wecie? Jeśli tak to jaki jest główny cel podróży?:) Pytam, bo jestem ciekawy. Moja partnerka się nad tym kierunkiem intensywnie zastanawia a jak sprawdzam po forach/jooble to rynek średniawy.
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju: Dawaj zarzuć co tam u znajomych za granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Własnie taki mamy plan docelowy (głownie Szwajcaria) a tak naprawde to o wetach ledwo co idzie się czegokolwiek dowiedzieć na jakimkolwiek forum a tym bardziej o pracy za granicą. A własciwie to też dlaczego jest takie rozwarstwienie? Dlaczego drobiarstwo i trzoda wybijają się tak mocno w zarobkach? Moja chciała by iść w koniki bo
  • Odpowiedz