Wpis z mikrobloga

@wonsz337: ja miałem kumpla którego stary woził się ze Slowikiem i innymi gangusami, a oficjalnie sprzedawał pieczarki xD tez dostał na 18 nowa audi s line
  • Odpowiedz
@januszdoe: to jest wyrachowany #!$%@?, z jego partacwa i matactwa sie #!$%@? nawet wega "nasmiewał" w pitbulu jeszcze, lata temu

dzisiaj jest dziwką pieniężną, oferując "pomoc rodzinie" chociazby w takiej sprawie Magdy Zuk prawdopodobnie juz za pieniadze pozyskiwal informacje dla drugiej strony, czyli tych alfonsow internetowych, z ktorymi ta magda gadała na videokonferencji
  • Odpowiedz
@Daqnny: @localoca: @wonsz337: to i tak dobrzy rodzice. Miałem kolegę u którego ojca pracowałem jako nastolatek - uczciwy biznes, 50k na czysto tygodniowo to było minimum, a to był tylko jeden z kilku biznesów. Na 18-tkę pewnie sam mu lepszy prezent kupiłem, a samochody i mieszkania dostawały jakieś małoletnie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolega nic nigdy.
  • Odpowiedz
@wonsz337: A to ja poznałam laskę (z Żywca), co twierdziła, że w Polsce każdy na osiemnastkę dostaje od starych samochód i działkę pod dom i że ona nie rozumie, dlaczego ludzie tak narzekają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz