Wpis z mikrobloga

@DrFaithless: Z ofertą Winchestera i Browninga, należy się zapoznawać poprzez strony z dopiskiem "international". Strony z dopiskiem USA są dedykowane na rynek Amerykański i jeśli ktoś to sprowadza do Europy, to tylko na własną rękę, bez przedstawicielstwa.

Najlepiej zrób tak jak pisze @psychiczny_zboczeniec - kup Tikkę. Ma dużą możliwość konfiguracji, nie tak jak niektóre firmy na sztywno. Oczywiście jak chcesz coś niepospolitego, to musisz liczyć się z dłuższym czasem sprowadzenia. Ja
@Nitro_Express: Czemu u nas jest taka posucha na rynku, to jest niesamowite xd Skonfigurowałem na stronie tikki sztucera hunter, w drewnie, z otwartymi przyrządami i przyspiesznikiem, w kalibrze 308, ciekawe ile za to zaśpiewają i czy sklep ściągnie mi dokładnie to
Czemu u nas jest taka posucha na rynku, to jest niesamowite xd


@DrFaithless: Masz na myśli Winchestera i Browninga?

Skonfigurowałem na stronie tikki sztucera hunter, w drewnie, z otwartymi przyrządami i przyspiesznikiem, w kalibrze 308, ciekawe ile za to zaśpiewają i czy sklep ściągnie mi dokładnie to


@DrFaithless: Wysoce prawdopodobne, że będzie taki model u dystrybutora w Polsce.

Ja czekałem bo zażyczyłem sobie krótszą lufę do modelu Lite.
Dobra, bo już #!$%@? tydzień szukam czegos co by mi odpowiadało, mam dość xd


@DrFaithless: Teraz doczytałem. Tydzień? Ja od czasu uzyskania uprawień kupiłem broń po jakichś 13 miesiącach, bo się zdecydować nie mogłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz i tak mam zamiar sprzedać ten sztucer.