Wpis z mikrobloga

Czy wasz plejak wydaje jakiś dźwięk podczas chodzenia? Czy jest cichy? Bo na yt widziałam, że niektóre są ciche, a mój jak się włącza gry czy nawet na menu trajkocze trochę, niby cicho ale słychać zauważalnie. Zastanawiam się czy wada czy co
#ps5 #playstation5
  • 5
@Alexthehuman_: Jak odpalam gry z płyty, to napęd jest głośny, natomiast sama konsola tak cicha, że trzeba by się wsłuchiwać, żeby jakiś szum usłyszeć. Zobacz czy dobrze masz podstawkę zamontowaną i jeśli zdejmowałeś z niej panele, to czy na pewno są dobrze dociśnięte.
@Alexthehuman_: Z PS5 to trochę loteria bo albo można trafić na brzęczące cewki lub na głośny wentylator Nidec,jeśli nie jest to jakoś bardzo irytujące to raczej nie wymieniaj konsoli bo jest możliwość że trafisz na głośniejszy egzemplarz. Ja generalnie miałem doczynienia z 3 różnymi rewizjami PS5 do tej pory i pierwsza rewizje miałem bezgłośna,w B Chasis piszczały cewki a w C Chasis trafiłem na wentylator Nidec ale nie jest to na
@sm_m: w tym rzecz, ze póki co podstawki nie montowałam, bo nie jestem u siebie w mieszkaniu i jedynie podlaczylam żeby zgrać wszystko z ps4 i ogólnie ogarnąć, żeby była gotowa na granie. Widziałam na yt ze są właśnie takie niektóre konsole co maja identyczny dźwięk jak moja, to takie tykanie troszkę, jak jest cicho w pokoju to to słychać, zastanawiałam się czy to jakieś uszkodzenie :/