Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 75
1 018 863 + 301 + 238 = 1 019 402

Przyszło ocieplenie (takie trochę oszukiwane, bo w obydwa dni swoje zmarzłem), więc pierwszego dnia pociąg z Krk do Kędzierzyna-Koźla. Wiaterek z gatunku tych, co każą się zastanowić, czy nie było pójść na łatwiznę i wybrać traskę z wiatrem. Momentami 15km/h, a człowiek wyrąbany jak koń po westernie. Na szczęście w większości trasa po suchym, a to już dużo. Wieczorkiem piwerko u @Dewastators i @wspodnicynamtb.

Coś nie mogłem spać, to rano zebrałem się w trasę i wyszło, że jak zepnę poślady, to powinno się udać zdążyć zrobić 300km do Łodzi. Niestety w przeciwieństwie do wczorajszego dnia (czy Sylwestra) prawie w ogóle nie wiało, a ten sam wiatr pomógłby bardzo. Przez to też mniej ciepłego powietrza leciało znad Afryki. Do Łodzi trasa raczej bez przygód, okolice Sieradza bardzo słabe asfaltowo (łaty, które maja swoje własne łaty). Około 30km przed końcem trasy złapał mnie @radoslaw-szalkowski - co poza towarzystwem okazało się o tyle zbawienne, że było 1.5h i 28km do końca, więc niby luz, a przyjechaliśmy na Widzew 2 min przed odjazdem pociągu. Dużo świateł z długimi cyklami, duże skrzyżowania, no nie szło.

Summa summarum fajnie udało się domknąć roczek jakimś "ultra". I dołożyć trochę kwadracików. W tym roku już ich więcej nie będzie, ale zaraz w styczniu pogoda powinna pozwolić jeszcze coś przyatakować. Jakieś podsumowanie roku i planów na przyszły pewnie też się pojawi początkiem stycznia.

Max square: 83x83
Max cluster: 21729
Total tiles: 61380

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #300km #metaxynarowerze
Pobierz metaxy - 1 018 863 + 301 + 238 = 1 019 402

Przyszło ocieplenie (takie trochę oszuk...
źródło: comment_16724779713N1QdUiyw72ghnAzaaUbNF.jpg
  • 1