Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki Zdałem już prawo jazdy prawie 2 tygodnie temu i zaraz po wyjściu z WORDU nie robiłem z tym faktem nic nawet nie zaszedłem do szkoły jazdy tak jak wszyscy moi koledzy dzisiaj wpisałem swoje dane w InfoCar i pokazuje mi że ukończone jest 7/8 kroków za wyjątkiem tego że "PKK ZOSTAŁO PRZYJĘTE PRZEZ WYDZIAŁ KOMUNIKACJI" czy znaczy to że aby 14 dniowy proces wyrabiania prawa jazdy ruszył muszę zawędrować do tego wydziału czy dalej mam czekać jeszcze parę dni ???? fajnie by było aby ten proces ruszył jeśli jeszcze to się nie zaczęło.. podsyłam wam to co wyświetla mi się w opisie 7 punktu na InfoCar co mam teraz zrobić iść do starostwa i dopiero zamówić prawo jazdy i czekać 14 dni na to aż będę w systemie i otrzymam plastik czy dalej czekać ??? już ciul z tym plastikiem tylko żebym był w CEK.
#prawojazdy #prawo #samochody #auto #polskiedrogi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63af48aef96c7de8338b16cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@DarkZizi: Robiłem w tym roku drugą kategorię, jak przez infocar się wypełniło wszystko łącznie z wszystkimi opłatami to potem czeka się tylko na odbiór dokumentu.