Wpis z mikrobloga

Branża turystyczna w tym kraju to jednak raczysko jakich mało. Poniżej przykład:

Za pokój 2 osobowy w hotelu *** nad samym morzem w Gańsku w połowie stycznia trzeba zapłacić ok 400 zł/dobę.

Za ten sam pokój za noc z sylwestra na Nowy Rok jeszcze kilka dni temu chcieli 3500 zl. Im bliżej 31 grudnia cena spadała po 500 zł dziennie i dzisiaj jest już 2200 zł.

Chętnych - brak.

I taki janusz biznesu woli, żeby nie zarobić na tym pokoju nawet kilka stówek niż sprzedać go w tak prestiżowy dzień jakim jest Sylwester za mniej niż czyjeś miesięczne wynagrodzenie!

A później jest skowycie, że branża turystyczna w polsce potrzebuje wsparcia bo przez kryzys ludzie nie podróżują.

#gdansk #turystyka #morze
krossmaker - Branża turystyczna w tym kraju to jednak raczysko jakich mało. Poniżej p...

źródło: comment_1672475200EYWMxT6ZWMO7ohdWmxPfT5.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krossmaker: wiadomo, że Janusz właściciel nieruchomości się nie zna. Żyje z tego od lat. Na szczęście wykopki mu powiedzą, bo inaczej straci kilka stówek XDDD
  • Odpowiedz
@krossmaker: Na Litwie za 2 noce 30.12-01.01 w 4 gwiazdkowym hotelu w fajnym standardzie ze śniadaniami zapłaciłem za dwie osoby 500zl łącznie, a w Polsce za najgorszy syf zawolaliby więcej za 1 noc XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krossmaker: zależy jak szukasz. Jestem aktualnie w Gdańsku i tydzień(27.12-3.01) w mieszkaniu 40mkw w nowym budownictwie z ochroniarzem, #!$%@? tv, siłownią, basenem i ogólnie widac, że chata nie jest urządzona najtańszym kosztem i do tego w ścisłym centrum(wyspa spichrzów) kosztuje mnie 1600zł XD

A takie hotele niech zdychają
  • Odpowiedz
Branża turystyczna w tym kraju to jednak raczysko jakich mało


@krossmaker: no tak, bo na całym świecie tradycją jest opuszczaniem cen za noclegi na sylwestra ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Branża turystyczna ledwo zipie a właściciele nie wyciągają wniosków i myślą że jeden w dzień w roku się dokują. Covid najpierw, potem przyszedł luty i nie ma klienta zagranicznego (najważniejszego), bo "w Polsce wojna".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masterix: Hotel cardo we Włoszech, blisko do Bormio, stelvio pass, livigno też bliziutko, więc na narty też pewnie by było spoko, Szwajcaria też rzut kamieniem. Byłem we wrześniu i za cztery noce zapłaciłem 187 euro w tym śniadania. Ale teraz widzę nie ma terminów za bardzo na bookingu, może mają jakąś stronę
  • Odpowiedz