Wpis z mikrobloga

@FightingCookie: No jest kilka opcji ekspozycji, ja wrzycilem teleskop do luku. Zawsze to jeden model mniej do kurzenia sie na polce i jeden mniej do odkurzania. Nie wiem czy ogarniesz go w jeden dzien, bedziesz znudzony i zmeczony. Ja cztery dni skladalem po kilka woreczkow. Fajnie, bo nie jest zbyt duzo czesci w worach a konstrukcja solidna i mozna przenosic. Przy tych naklejkach to sie #!$%@?, ale nie wyszlo tak zle
@ExtraPensja: a racja racja, zestawy tak już powyżej 1500 klocków naraz męczą ale nie wszystkie, pewnie od technik budowy zależy i co się składa, takiego delorean to z przyjemnością składałem w 1 dzień,. Aczkolwiek jeśli od rana do nocy siedzę i składam to po drodze przegląd neta yt i inne aktywności wchodzą też jest fajnie taki cały dzień w lego z innymi atrakcjami :)

Akurat o czas się nie martwię podzielony
@FightingCookie: A dziekuje! Staralem sie jak zawsze rowno nakleic, ale sam fakt ze wiem ze niektore sa krzywo mnie drazni. Lego to tez moja pasja i hobby, co prawda sam nic nie majstruje ale jaram sie zestawami jak glupi. Mimo to nie daje rady skladac duzych setow za jednym zamachem. I zauwazylem ze wieksza radosc sprawia mi jak kilka dni mam co skladac, bo jak zloze w jeden to pozniej tak
@ExtraPensja właśnie skończyłem ecto1 dzisiaj, podobna ilość części ale składałem tydzień od wigilii. Jak mówisz, może nie kwestia zmęczenia, bardziej chęć przedłużenia radochy jak najdłużej, wyszedł boski!
Co do wlepek mam to samo, z jednej strony chce żeby były jak najprościej, z drugiej nienawidzę siebie jeśli przykleję krzywo ( )
Te u Ciebie wyszły mega równo i przyjemnie się na to patrzy. Polecam naklejać naklejki seperatorem do
@pamietamfanzonuna: To mamy podobnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakos nie mam przekonania do naklejania separatorem, wydaje mi sie ze palcami mam wieksza kontrole i gdy sie zacznie krzywo naklejac szybcieji latwiej odkleic palcami a z tego separatora moze sie zeslizgnac i cala krzywo przylgnac. Sproboje na jakis mniejszych i tanszych zestawach, zeby nie zalowac. A w tym ecto 1 jest mozliwosc zdjecia tego calego oprzyrzadowania? Czy wtedy
@ExtraPensja niby jest taka opcja, żeby był sam cadillac, ale wtedy zostają np mocowania boczne do rurek. Też sądziłem że tego jest za dużo, ale przyznam że przy budowaniu gdy jest z bagażnikiem i resztą bajerów wygląda dużo lepiej niż bez. Chociaż jest możliwość odczepienia drabiny i tych pierdółek na dachu tak, żeby nic nie wystawało. Też myślałem że będzie mi to przeszkadzać, jednak te kolory oprzyrządowania nadają mu charakteru (ʘ