Wpis z mikrobloga

Ludzie jak czytam niektóre posty to się za głowie łapię. Gdzie jest wasza godność. Ulepszać swój wizerunek tylko dlatego żeby kogoś znaleźć. Dam wam radę jak ktoś was nie chce takiego jakim jesteście to po co to robić się pytam ? Bądźcie sobą nie udawajcie kogoś kim nie jesteście. Robienie czegokolwiek żeby ktoś was zechciał jest głupie i bez sensu bo prędzej czy później na tej osobie się #!$%@? bo skrzywdzi was niemiłosiernie.
#zwiazki #przegryw #
  • 12
@Szumimiwelbie: Gościu każdy szanujący człowiek się nie będzie z kimś na siłę czego ty nie rozumiesz? I nie chodzi mi w tym poście o to żeby krytykować ludzi. Tylko chodzi o jedną rzecz żeby ludzie potem nie płakali przez osobę która wyrządziła im krzywdę. Bo potem takie coś kończy się np rozwodem albo innymi gorszymi rzeczami.
@trinty: jeśli tak ci najlepiej i to jest twoja decyzja każdy powinien to uszanować bo jak to mówię lepiej być szczęśliwym samemu niż żyć z kimś i być nieszczęśliwym
@lossiemkos89: powiem ci tak są osoby które potrzebują specjalisty żeby im pomógł. Bo sobie mogą z czymś nie radzić. Jak i takie które po prostu muszą wyjść do ludzi tyle że muszą odróżniać dobrych i złych wtedy. Nie ma co się oszukiwać ludzie w dzisiejszych czasach są wobec siebie okropni i tyczy to się obu płci. Dlatego trzeba doceniać wartościowe osoby które doceniają nas jakimi jesteśmy.
@nowytujestem: A wiesz co ogólnie śledzę różne tagi i sobie takie przemyślenia zawsze swoje mam. Trochę jednak znam tą stronę więc jakoś udało mi się tu trafić. Ogólnie staram się być obiektywny podzielić swoimi uwagami może komuś coś podpowiem czy pomogę