Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest jakiś dobry sklep żeby zaopatrzyć się w #alkohol przy trasie z #lublin do #warszawa (lub na Mokotowie, Wilanowie i Ursynowie)?
Zrobiłbym jakieś zakupy jutro, żeby się zaopatrzyć przed podwyżką #akcyza i przy okazji na imprezę.
Dużo lepsze ceny są w #selgros niż np Lidlu/biedronce? Bo jeśli różnica na butelce ginu albo brandy wynosi 2 zł to przy moich ilościach nie opłaca się zjeżdżać z trasy pewnie.
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdrajczyciel: i tak będę jechał tamtędy, jeśli mogę zjechać i trochę przyoszczędzić to czemu nie. Tylko właśnie nie wiem czy warto, mam kolegę który ze dwa razy do roku robi zakupy alkoholowe w jakimś selgrosie czy tam makro, ale jak go pytałem jakie są różnice to mówi tylko że "wódka jest taniej i to mu wystarczy". Ilości właśnie nie byłyby duże, pewnie po 2-3 butelki ginu, brandy, whisky, wódki i z
@pan-bartolomeu-dias: Największe promki są w marketach czesto szczególnie na kolorowe alkolone nie w ilości skrzynka w górę. Ciężko powiedzieć co będzie najlepiej ale pewnie w jednym sklepie jedno taniwj a 2 drożej. Nikt nie zgaśnie co kupujesz i ile żeby doradzać czy na coś promki. Z Lublina podróż to też głównie obwodnica a po drodze np Selgros to chyba tylko z weglinka