Wpis z mikrobloga

Zaraz nowy rok, nowy ja czy coś tam. Tak czy siak warto mieć jakiś punkt odniesienia, żeby widzieć że nasz trening na siłowni daje jakieś efekty. Pomimo iż amatorsko trenuje w kierunku trójboju, fajnie też obserwować zmieniająca się w czasie sylwetkę. A zatem na zakończenie tego roku zostawiam zdjęcie poglądowe na luzie i z lekką napinką bo pozowaniem tego nie nazwę :D Światło naturalne, zdjęcie z rana po przebudzeniu, waga 79kg. #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme
VoiDancer - Zaraz nowy rok, nowy ja czy coś tam. Tak czy siak warto mieć jakiś punkt ...

źródło: comment_1672419737pABaCGm6djMfTXggoNil9y.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
Mam pytanie.Zacząłem chodzić na siłownię prawie 3 miesiące temu, poprawa sylwetki jest cały czas zauważalna ale waga prawie że stoi w miejscu i nie wiem co już robić. Robię trening siłowy i zawsze staram się zrobić minimum 15 minut treningu cardio. Czy to normalne że waga ani drgnie w dół? Mam 188 wzrostu i 98 wagi
  • Odpowiedz
żdy wtedy), później po długiej przerwie po swojemu z większym naciskiem na wielką trójce a dopiero ostatnie lata, licząc przerwę covidową jakieś starting strength, greyskull itp. Takiego stażu bez przerw te pewnie z 6 lat wyjdzie. Michy nie trzymam - po prost


@VoiDancer: Podaj jakiś przykładowy zestaw ćwiczeń na klatę żeby rozwinęła się równomiernie jak u Ciebie. Ja chodzę sobie rekreacyjnie na siłkę do garażu ze 3 x w tyg.
  • Odpowiedz
@AgentMahon: obawiam się że Ameryki nie odkryję, nic specjalnego nie powiem. Robię płaska przede wszystkim 2-3 razy w tygodniu w wersji normalnej i jakieś wariacje (pauzy, wąsko, spoto). Do tego jakieś akcesoria np. rozpietki na bramie pod różnymi kątami, rzadziej hantle na płasko. Lubię też dipy, ciężko. Przedział powtórzeń zazwyczaj 3,5,8 daaawno już nie robiłem np 12. Kiedyś jeszcze robiłem skos górny, ale od dłuższej chwili unikam jak ognia bo
  • Odpowiedz
@interpenetrate: no nie było lekko - w skrócie im mniej ćwiczę, tym bardziej boli (np nie mogę długo trzymać ręki na kierownicy, ale też unoszenie ręki nad głowę). Do teraz nie mam w nim takiej ruchomości jak w drugiej ręce. Natomiast bólu aktualnie nie ma, chyba że w pewnych nazwijmy to "krańcowych pozycjach". Pewnych ćwiczeń unikam jak ognia, jak np. skosów górnych, upright rows itp.
  • Odpowiedz