Wpis z mikrobloga

Mirki warto takie coś w ogóle rozważać i jechać oglądać?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-stan-bdb-klimatronik-navi-bluetooth-tempomat-2-0-benz-130-tys-km-zarej-ID6FbQRV.html

W raportach pokazuje, że auto było uszkodzone i sprzedawca w rozmowie się przyznał, że prawdopodobnie przedni błotnik był robiony, ale nie przez niego i 0 zdjęć jak to wyglądało wcześniej.

Generalnie handlarz, ale auto znajomego, który po 2 latach jazdy w PL chce sprzedać i wrzucił do jego komisu (z historia pojazdu sie zgadza). Cena zaniżona, bo na horyzoncie już ma nowe i chce dość szybko sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę daleko mam i się zastanawiam czy w ogóle warto sobie tym głowę zawracać i jechać oglądać. Tym bardziej, że sam się średnio znam i musiałbym znajomego mechanika zaangażować do tego.

A no i wersja Sky Passion to też chyba nie jest?

#motoryzacja #samochody #mazda
  • 6
@Vane1905: ja jak brałem auto, to sprawdziłem je z wykorzystaniem tej usługi autotesto. Kilka stówek, ale mam pewność, że auto sprawdzone grutnownie. A kosztuje to tyle, co dojazd tam i nazad w razie gdyby okazał się szrotem :)
@Vane1905: to jest skyenergy i to bez pakietu xenon, skypassion ma xenony i felgi 18". Przemyśl czy nie lepiej dołożyć do skyenergy z pakietem xenon lub do skypassion. Na prawdę dobre swiatła w aucie to podstawa.

Co do tej sztuki się nie wypowiem, bez oglądania ciężko coś powiedzieć.
@Vane1905: Szukaj wersji z lepszymi światłami z przodu oraz czujnikami parkowania na przodzie. Osobiście wolałbym znaleźć coś z lepszym wyposażeniem niż później żałować.
Na prawdę dobre swiatła w aucie to podstawa.


@Vane1905: pełna zgoda z tym co napisał @Krmtzzz: oraz @TSoprano. Kupno samochodu obecnie z normalnymi halogenami mija się z celem.
Inna sprawa, że samochód który ma 7 lat, raczej ma już lampy do wymiany bo są wypalone i nie świecą tak jak powinny. Chociaż to oczywiście zależy od przebiegu i tego czy był głównie używany wieczorami czy nie.
@Vane1905: To jest wersja na Niemcy. Ja mam austriacką wersje Revolution (najwyższy pakiet bez skóry) i jak patrze na tą tabelke na mazdaspeed.pl to mam jakiegoś mieszańca jeżeli chodzi o wyposażenie. Mam większość ze SkyPassion ale np nie mam LDW i DRSS ale mam HBC i LDW itp
Nie porównywałbym polskiego wyposażenia z niemieckim bo może się różnić.

Mam bardzo podobną Mazdke 2014 i generalnie jak ją dobrze sprawdzisz przed zakupem