Wpis z mikrobloga

sylwestrowa kilkudniowa chandra jest chyba wpisana w mój samotniczy życiorys

znowu #!$%@? dzień. przysnęłam wczoraj w ubraniu, nieogranięta uj wie o której (obstawiam że około 20/21), obudziłam się jakoś około 3 z bolącą szyją, bo usnęłam na siedząco. poszłam zrobić siku, umyć twarz i zęby, poszłam spać dalej. obudziłam się około 8 z bólem głowy przez długie spanie i brakiem sił na zrobienie czegokolwiek. wstałam po 11, umyłam się, umalowałam, poszłam na urzędu miasta, odebrałam paczkę z paczkomatu, wróciłam, zjadłam na zimno resztki obiadu, którego zapomniałam schować wczoraj do lodówki. mam zamiar zrobić sobie kanapki, ale zamiast tego siedzę na łóżku i myślę, że muszę dzisiaj posprzątać, ale #!$%@? nie mam siły

przeraża mnie fakt, że muszę dzisiaj zarwać całą noc, żeby jutro nie obdudzić się na petardy i nie słyszeć jak ludzie się fajnie bawią. przecież to absurd, muszę nie spać całą noc, żeby w następną nie obudził mnie huk, który nawet mnie potrafi obdudzić, mimo że mam mocny sen, potrafię spać przy świetle, muzyce i zasypiam w 5 minut, kiedyś nawet w dzieciństwie spadłam z łóżka i się nie obudziłam, ale te uebane petardy mnie potrafią obudzić. myślałam, żeby napić się alkoholu zamiast zarywać noc, ale picie alkoholu mnie obrzydza i mimo że alkohol ma działanie nasenne, to sen po alkoholu jest ujowy i rano i tak nie jest się wyspanym

jakieś to wszystko takie nie wiem, dajcie mi już 2 stycznia, proszę

#przemyslenia #sylwester #samotnosc #zalesie ##!$%@?
  • 18
nie chcę być zmuszana do seksu, bo mnie to nie interesuje


@Zoyav: nikt Cię nie zmusi do tego wbrew Twojej woli. Takie rzeczy, że interesuje Cię wyłącznie relacja koleżeńska, komunikujesz wprost na początku znajomości. Fakt, odsiewasz/odrzucasz tym sposobem mnóstwo facetów, ale przynajmniej stawiasz sprawę jasno. A w ogóle to dlaczego nie szukasz koleżanki?
@Zoyav: czemu nie znajdziesz sobie nowego towarzystwa, chociażby tutaj? Nie wiem, ktoś z kim mogłabyś chociażby popisać czy porozmawiać o bzdurach, a nie od razu chłopa co chce do łóżka zaciągnąć. Chyba lepsze to niż nic ¯\_(ツ)_/¯