Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio mialem sen, gdzie calowałem się, a potem uprawialem szybki seks ze swoją ex, ale nie doszło w nim do wytrysku. Po tym jakieś głupoty mi się śniły, że chodzę po jakimś zamku z kilkoma osobami. Gdy obudzilem się, nie moglem uwierzyć jak realne to było, szczególnie ta sytuacja z ex. Uczucie pocałunku i seksu było identyczne jak w rzeczywistości. Od kilku dni z tego powodu mam totalnego mindfucka. Bardzo rzadko pamiętam sny, ale jeżeli jakieś mam, to właśnie takie realne. Coś jakby świadomy sen, ale bez kontroli nad nim.

Spotkał ktoś się kiedyś z czymś podobnym, gdzie daną czynność podczas snu, odczuwaliście tak jak w rzeczywistości? Słyszałem, że uczucie spadania jest bardzo realne, ale sam tego nigdy nie miałem.

#seks #swiadomysen #sen

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63adfed6f96c7de8338aec8d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
@billuscher: Problem jest z tymi snami, które wydają się rzeczywistością. Zamiast wybudzenia ze snu, i wrażenia, że sen się skończył, następuje jakby przelogowanie do jawy, która zupełnie niczym się nie różni. Jej odczucie jest dokładnie takie samo jak tego snu, który wydaje się, że snem nie był, bo i pobudka jest inna niż zwykle. Pewnie o czymś takim OP pisał.

Jak na szybko czytałem o reality shift to właśnie opisywali, że