Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem domatorem, nie wychodzę z domu i nie lubię klubów ale oglądając stare klipy z Love Parade #90s chętnie wybrałbym się na taką imprezę. Czy jest coś podobnego obecnie w PL albo #niemcy lub #holandia albo gdziekolwiek? Nie chodzi mi o rozmach ale o ten vibe gdzie każdy jest sobą, nikt nikogo nie ocenia, wszyscy się dobrze bawią (niekoniecznie na trzeżwo) i ogólnie jest dziko xD. Kilka razy dałem się namówić do wyjścia na kluby i nie podobało mi się, bo za dużo oskarków/normików odwalonych i czułem presje że nie pasuje tak i wyglądem i wrażenie że trzeba być elegancko ubranym w koszuli (mimo, że to były zwkły kluby). Poza tym wkurza mnie przewaga mężczyzn w każdym klubie i czajenie się na laski i spermiarstwo podczas gdy kobiety robią sobie swoje kółeczko do tańczenia i rzadko kogo wpuszczają między siebie. Szukam czegoś gdzie jako #przegryw mogę być anonimowy bo nikt na mnie nie zwróci uwagi, nie oceni czy umiem tańczyć a jeszcze mnie przygarnie do swojej ekipy bo każdy chce się dobrze bawić xD bez lansu, bez presji na dress code, bez spermiarzy. Najlepiej w klimatach #techno #rave #trance #dance może nawet #hardstyle

#impreza #imprezy #loveparade #samotnosc #berlin #muzyka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63adf2e5f96c7de8338ae98c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem domatorem, nie wychodzę z do...

źródło: comment_1672346350OCxTPkRKe1D1VYHcSPrXBJ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania wiem że wygrzebuje starego kotleta, ale jeszcze jest od dwóch lat reaktywacja Łódzkiej parady wolności (to była konkurencja do love parade, potem obydwie imprezy zniknęły. Wraz z pojawieniem się rave the planet parada wolności także wróciła)
  • Odpowiedz
wrażenie że trzeba być elegancko ubranym w koszuli (mimo, że to były zwkły kluby)


@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież cała scena techno kiśnie z chłopów w koszulach. Chcesz się poczuć dobrze, idź na prawdziwe techno/rave, są takie miejsca w Polsce np. Transformator. W normickich klubach nie chodzi o muzykę (leci generyczne gówno dla basicowych NPC-ów) tylko właśnie zawoalowany podryw. To nie są nawet kluby tylko dyskoteki xD
  • Odpowiedz