Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirków - mielibyście problem związać się z transkobietą (facet w kobietę), jeśli jesteście hetero, ale nie przywiązujecie zbyt dużej wagi do seksu, a dziewczyna pociąga was z charakteru?

Czy społecznie może to uchodzić za związek homoseksualny, chociaż de facto to jest hetero?

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #tinder #badoo #transseksualizm #transgender

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ad9700f96c7de8338adca4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
OP, który zapomniał kodu: > BogatyPiżmowół: Mordo transy są najlepsze i zazdroszczę sytuacji.

Co masz przez to na myśli? Z charakteru jest ciekawsza niż wszystkie kobiety, które znałem, ale nie mam jak potwierdzić, czy to jakaś reguła.

@bonno Chyba jak każdy po prostu boję się reakcji rodziny i otoczenia. I nie chcę być błędnie nazywany gejem, bo nim nie jestem.
---

Zaakceptował: karmelkowa
BogatyPiżmowół: Po prostu chodziło mi o to, że nadajecie na tych samych falach. Sam przyznałeś, że podoba Ci się jej charakter, więc dlaczego nie chcesz przynajmniej spróbować związku z osobą trans? Wyjdzie? To zajebiście. Coś nie wypali? trudno, żyje się dalej.

Wiesz czego żałuję? Że miałem szansę i nie spróbowałem, bo się bałem/nie miałem jaj postawić na swoim. Dotyczy to każdego aspektu w moim życiu(praca, związek, inwestycje, znajomości, itp.). Później kolejna