Wpis z mikrobloga

Podzielcie się proszę, ile płaciliście za drzwi wewnętrzne? Mam wycenę i za cztery skrzydła wyszło nieco ponad 10k PLN. Nie wiem czy mnie nie #!$%@?, kumpel z roboty kupił w markecie 3 skrzydła z ościeżnicami za ~3k. Zawsze chciałem lepsze drzwi ale 10k każe mi się dwa razy zastanowić...
#nieruchomosci
  • 11
  • Odpowiedz
@Gutek15: 6 wewn. (komplet) 17k po pokaźnym rabacie
polskone

po prostu wybrałeś nietandetne drzwi, ot co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. te drzwi z marketu jeszcze trzeba zamontować
  • Odpowiedz
@puexam @NapoleonWybuchowiec, dzięki za odpowiedzi. Drzwi do naszego nowego mieszkania, nie chcemy 'na siłę oszczędzać' ale wszystko co dobre jakościowo i/lub ładne kosztuje x2 od tego co planowaliśmy. No nic, nie chce sobie za kilka lat pluć w brodę, że zaoszczędziłem parę klocków kosztem jakości
  • Odpowiedz
@Gutek15: DRae Nestor, takie sobie moja różowa wymarzyła, komplet z ościeżnica około 1,2k za sztukę. Jakieś trafiłem promyki chyba że Vatu nie liczyli, generalnie są solidne bo w pierwszym mieszkaniu miałem tzw. marketowki i po kilku latach do #!$%@?.
Ta cena to bez montażu bo montował mój fachowiec.

Aha dodam że firma solidna bo jedne się okazały uszkodzone i wymienili bez żadnego gadania za free
  • Odpowiedz
@Gutek15: drzwi od stolarza. Lite drewno, klejone, lakierowane. Cena 18k za 9 szt. drzwi z ościeżnicami, klamkami i montażem. Ale to było kilka miesięcy temu. Teraz pewnie jest trochę drożej.
  • Odpowiedz
Witam, a jak się sprawdzają drzwi firmy KLEA? Mamy ofertę na takowe, niestety nie jestem w stanie uzyskać informacji odnośnie konstrukcji czy ramiak jest wykonany z drewna, z czego wypełnienie, jakie płyty są zastosowane HDF/MDF czy lakier położony bezpośrednio na płytę czy na folię itd.
  • Odpowiedz