Wpis z mikrobloga

Gniję z tego jak normictwo i redpillowcy krzyczą na przegrywów i blackpillowców, że to najbardziej toksyczne i mizoginistyczne środowisko incelów, kiedy tymczasem nie znam bardziej nacechowanej mizoginią ideologii niż właśnie redpill, co pokazuje ostatnia afera z tweetem Andrew tate xD Typ jest toksyczny w #!$%@? i otwarcie zrównuje kobiety do roli psów. On jest guru wszystkich redpillowców i całej manosfery. Blackpill podaje ci tylko suche fakty. To środowisko redpilla jest kolebką nienawiści i pogardy wobec kobiet, a jacyś peldzeje będą jeszcze wmawiać że jest inaczej xD

#blackpill #redpill #przegryw #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #zwiazki #tinder
Fekalny_okuratnik - Gniję z tego jak normictwo i redpillowcy krzyczą na przegrywów i ...

źródło: comment_1672317337PLSAjWstn6YKLjYVuKixgD.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Wzdychają do patriarchatu żeby zaruchać, bo jak im metody podrywu nie działają to najlepiej żeby ich tato zapłacił innemu tacie żeby kupić mu córkę za żonę (ciekawe czy byłoby stać, czy może wszystkie kupiłby Andrew Tate do haremu...)

No i to uwielbienie dla #!$%@? którymi chcą być.
Taki Andrew Tate to taki gość co gnębił przegrywów w szkole, a w wieku dorosłym nie jest nawet o grosz inny.
W świecie
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik mnie bardziej rozwala jego wychwalanie Islamu a jego fani w tym idealnym islamskich raju(bo wiadomo zachód slaby, wszyscy słabi bo nie są gotowi zabić za wymyślone przyciela) to co najwyżej powąchaliby cipe kozy.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Ogólnie typem nie interesuje się jakoś bardzo ale wiadomo słyszałem o nim. Jego historia jest taka jak wielu facetów czyli kiedyś jakaś laska go rzuciła w bardzo brzydki sposób (pewnie nie raz) i typ się zawziął i po latach chce pokazać jej i światu "zobacz co przegapiłaś". Zakładam, że pewnie dlatego nawet po tylu latach jest w nim taki żal czy "pogarda" do wielu kobiet.

Ale Panowie nie oszukujmy się,
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov:
Bluepill = dla kobiet liczy się charakter, wystarczy być miłym i koleżeńskim żeby zaruchać (najbardziej urojony pill)
Redpill = udawania samca alfa i myślenie, że hajsem i zasobami można zrekompensować brzydką mordę
Blackpill = wygląd jest najważniejszy, będąc niskim i brzydkim możesz zostać co najwyżej beta-bankomatem
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Ci bracia Tate to mentalnie przegrywy są. Kiedyś śledziłem tego Tristana na IG, i jak wchodziłem w jakieś randomowe p0lki na IG które mają po 800-1k followersow, to pod każdym zdjęciem był lajk od tego Tristana. Oni sprowadzają polki/czeszki czy slowenki za hajs do tej swojej chaty w Rumunii i tam je robią wiec co to za wygryw. Prawdziwymi wygrywami to by byli, gdyby nie musieli za to płacić.
  • Odpowiedz
@WebDevIsMyPassion: Nie mam nic do ludzi, którzy chodzą na rokse czy sprowadzają dupy za hajs, ale to nie ma nic wspólnego z wygrywem. Prawdziwym wygrywami są chłopy, którym najlepsze dupy same pchają się do wyra, którzy nawet przy #!$%@? umysłowym nie mają problemu ruchać laski 8/10 i w górę. Takie szukanie lasek z krajów drugiego świata i stukanie ich za hajs to przegryw, tak sako jak spceni 60 letni australijczycy latający
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: gdzie traktuje kobiety jak psy? W jakimś wywiadzie mówił, ze dopóki kobieta Cię szanuje i docenia to co jej od siebie dajesz to zasługuje na wszystko co najlepsze. Jak się patrzy po społeczeństwie to raczej kobiety traktują swoich facetów jak osy xD
  • Odpowiedz