Wpis z mikrobloga

@OranieMaszynowe: byku ale przecież na wykopie to pojedyńcze przypadki, że ktoś oskarża matkę. Zluzuj, sprawa jest turbo ciekawa i nic dziwnego, że ludzie tym żyją. Zapewniam Cie, że po 12 latach matka Iwony raczej nie siedzi i nie czyta Wykopu, tak samo, jak archiwum X nie sprawdza każdej durnej hipotezy co się w sieci pojawia.
@kezu5osiem100: nie, to nie pojedyncze przypadki. Jak praktycznie nie czytam tych wpisów to pełno tego. Nawet dzisiaj jakaś różowa tu pisala że nie widzi na nagraniach z monitoringu jak Iwona wraca, żeby miała jakaś torebkę. A jej mama mówiła że ona miała miesiączkę tego wieczoru, więc musiałaby mieć gdzie nosić tampony czy podpaski a nie miała gdzie...
Więc matka kłamie. Tak #!$%@?, wymyśliła mamuśka miesiączkę #!$%@? wie po co, ale było
Pobierz OranieMaszynowe - @kezu5osiem100: nie, to nie pojedyncze przypadki. Jak praktycznie n...
źródło: comment_1672276823rKsWPxzKDLNlxVwwt7nqzK.gif
@OranieMaszynowe: Ale to było oczywiste, że wielkość rozdmuchania medialnego tej sprawy, do którego przyczyniła się sama matka, m.i. angażując Rutkowskiego (Xd), sprowokuje lawinę internetowych teorii spiskowych, z których większość będzie uderzać w dobre imię osób postronnych. Z samą treścią twojego wpisu właściwie się zgadzam, natomiast śmieszy mnie trochę ta ostentacyjna świętojebliwość twojego oburzenia xd
@Brzoza_aimiejej96: Po pierwsze rutek nie był pomysłem matki.
Po drugie nie miała pojęcia że to się w taki sposób będzie toczyło, że sprawa będzie tak medialna i będzie tak dlugo trwała,bo skąd, miała to #!$%@? wiedzieć?
Po trzecie, to każdy na jej miejscu by próbował wszystkiego.
O czym ty w ogóle mówisz? Rutek miał kilka głośnych medialnie spraw. To było ledwo po zniknięciu Iwony, dopiero jej szukali. #!$%@? oczywiste było, ja
OranieMaszynowe - @Brzoza_aimiejej96: Po pierwsze rutek nie był pomysłem matki.
Po d...
Ogólnie to wystarczy zobaczyć jak wygląda dyskusja czy tu czy z tego co widzę na tych grupkach FB niewiele lepsza. Gówno teorie, show, robienie sobie jaj mem tj. Takie bezsensowne gowno stanowi 99% wszystkich wypowiedzi. Robienie sobie jaj i oglądanie show....


@OranieMaszynowe: to na #!$%@? tu przyszedłeś? To jest specyfika wykopu w każdym, ale to każdym temacie tak to wygląda. Od śmierci papieża, przez zaginięcia osób aż po wybór selekcjonera kadry