Wpis z mikrobloga

Intruder wstawił tu kiedyś link do zajebistego PDF - OMNIBUS DOCUMENT: WEIGHTLIFTING/ BODYBUILDING NOTES


Zajebisty wzór wiedzy, do którego często wracam i w sumie mam bekę, bo tak na prawdę darmowa wiedza w internecie na temat trenowania jest chyba nieograniczona i można się dowiedzieć wszystkiego co Cię interesuje + sam fun z testowania różnych metod/zmian na sobie i ”macanie” wszystkiego, odkrywanie nowości samemu.

A ludzie i tak wydają pare ładnych stówek na jakieś #!$%@? śmieszne seminaria czy szkolenia w Polsce prowadzone przez jakiś fit doktorków #!$%@? wie skąd, jakby amatorskie trenowanie na siłowni było jakąś czarną magią XD

Oczywiście są pewnie „wybitne” persony, które wyróżniają się wiedzą czy swoimi sposobami/metodami albo po prostu osiągnięciami - dlatego nie mówie tu o wszystkich, którzy oferują szkolenia.

No ale #!$%@? jakieś śmieszne seminaria z „PROGRAMOWANIA” (XD) TRENINGÓW, na których koszą hajs jakieś pety + obstawiam ze spokojnie połowa tych szkoleń to #!$%@? farmazonów i głupot XD

Dlaczego ludzie odbierają sobie całą frajdę z odkrywania wszystkiego samemu, przecież ćwiczenie na siłowni to nie jest #!$%@? astronomia czy medycyna.

#mikrokoksy
  • 13
Dlaczego ludzie odbierają sobie całą frajdę z odkrywania wszystkiego samemu, przecież ćwiczenie na siłowni to nie jest #!$%@? astronomia czy medycyna.


@Bartekgkw: może dlatego, że samemu dojdziesz powiedzmy w 2-3 lata do wyników: 120kg klata, 180kg przysiad, 200kg martwy i potem będziesz dokładał 10kg do totala co roku, bo nie masz wiedzy, a z odpowiednim programowaniem dokładasz 30-50kg rocznie

Zresztą jak masz ogarniętego trenera to on nie dość że zna teorię
może dlatego, że samemu dojdziesz powiedzmy w 2-3 lata do wyników: 120kg klata, 180kg przysiad, 200kg martwy i potem będziesz dokładał 10kg do totala co roku, bo nie masz wiedzy, a z odpowiednim programowaniem dokładasz 30-50kg rocznie


@Pozytywny_gosc: nie rozumiem dlaczego wyskakujesz mi tu ze #!$%@? trojbojem i totalem, kiedy ja wspominam o ćwiczeniu na siłowni

Jak chcesz być przeciętniakiem to jasne, wystarczy youtube, kilka ksiązek, przerobić kilka planów, 3-4 lata
Dlaczego ludzie odbierają sobie całą frajdę z odkrywania wszystkiego samemu, przecież ćwiczenie na siłowni to nie jest #!$%@? astronomia czy medycyna.


@Bartekgkw: to jak wyjaśnisz czemu jeden chodzi 5 lat i wygląda #!$%@?, a drugi w 2 lata ma świetne wyniki i siłowe i trójbojowe? Geny genami, ale jednak o wszystkim decyduje wiedza i doświadczenie, jak sam nie masz doświadczenia to korzystasz z osoby doświadczonej

I specjalnie nie wskazuje palcem na
bo ty tak mówisz?


@Pozytywny_gosc: bo taka jest rzeczywistość XD

Jesli wierzysz ze jakiś trener czy inny szaman ze zwykłego wykopka (ktory jest przeciętniakiem przez całe dotychczasowe 20/30 letnie życie) zrobi maszynę i sportowca to spoko, nie będę Cię przekonywać XD
ale ty wiesz, że ja ćwiczę już 8 lat regularnie prawda? Co za różnica wykopek czy nie wykopek, aktywny fizycznie byłem całe życie


@Pozytywny_gosc: WOW PAN ĆWICZY 8 LAT XD

I co nie jesteś przeciętniakiem? Pewnie masz osiągnięcia na skale światowa XD
@Bartekgkw: typie, ale skąd wiesz jakie są moje cele? Może moim celem było akurat bycie przeciętniakiem, a nie śmiertelna walka o każdy dodatkowy 1cm w bicepsie czy dołożone 1,25kg do wyciskania

zejdź z tego trenu i ochłoń, bo głupoty gadasz
Dlaczego ludzie odbierają sobie całą frajdę z odkrywania wszystkiego samemu, przecież ćwiczenie na siłowni to nie jest #!$%@? astronomia czy medycyna.


@Bartekgkw: jeszcze raz na spokojnie, zastanów się, skoro siłownia jest taka prosta to czemu jeden wygrywa mr olympia, a drugi nie potrafi się podciągnąć
@Bartekgkw: każdy ma swoją perspektywę. Jakbym np. zaczął młodo, będąc w pełni zdrowym i zajaranym treningiem to pewnie bym pisał dokładnie to samo co ty, bo takie szukanie wiedzy i eksperymentowanie jest faktycznie fascynujące. Natomiast zaczynając regularne treningi po trzydziestce, z bólem pleców, testując na sobie różne metody, żeby ten ból mi umożliwił jakikolwiek trening dołu ciała, to się po prostu #!$%@?łem, ogarnąłem kontakt z konkretnym trenerem, który mnie wprowadził w