Wpis z mikrobloga

Najlepszy sklep zielarski w #poznan to?


Chodzi mi nie tylko o wybór, ale i o widzę sprzedającego. Zdycham na przewlekłe zapalenie zatok, nie chcę by skończyło się branien sterydów jak na wakacje. (,)

Chętnie przygarnę też jakieś rady odnośnie problemów z zatokami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zdrowie #zatoki #ziololecznictwo #medycyna #medycynanaturalna

@dezodorant-dekoracyjny-winiary: A ja bym spróbował kupić sinupret max w aptece , płukać
  • Odpowiedz
@voliereen: na Jeżycach tego pełno, ale mam wrażenie, że to takie zielarskie supermarkety trochę. Na Łazarzu był kiedyś jeden sklep gdzie właściciele mieli ogromną wiedzę i wyjaśniali wszystko od A do Z, ale sklep został zlikwidowany.

@oneciabatta: zrobiona. Lekarze mówią, że to krzywa przegroda nosowa. Ale podobnie mówili przed usunięciem migdałów - wina migdałów, jak pan usuniesz będzie wszystko git. No nie jest git. ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dezodorant-dekoracyjny-winiary: pełno? Ja wiem o dwóch, na początku Dąbrowskiego, ale tej nie lubię xD i ta na Kraszewskiego, która wygląda poważniej ¯\_(ツ)_/¯
Mogę polecić lekarke - dr Okupniak, jest otwarta na ziołolecznictwo, przyjmuje w medpolonii i orkiszowych polach chyba.
A jak chcesz sam to poczytaj co dr Różański poleca, jest autorytetem jeśli chodzi o zielarstwo w Polsce. Ma porządną stronkę i przepisy tam, wszystko ładnie opisane
  • Odpowiedz